Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Ozonowanie, zamgławianie biur i magazynów.

Dezynfekujemy za pomocą ozonu - wytwornice ozonu, zamgławiania ULV "na zimno" oraz "na gorąco".
Metodę likwidacji wirusów i bakterii (również koronawirus) dobieramy w zależności od rodzaju, wielkości i specyfiki obiektu.
W biurze usłaga dezynfekcji poprzez zamgławianie naraża na zniszczenie sprzętu elektronicznego, w magazynie wielkopowierzchniowym sprawdzi się zamgławianie na gorąco - pewność dotarcia preparatów do wszelkich zakamarków a w mniejszych pomieszczeniach dotrzemy do wszystkch powierzchni dzięki ozonowaniu lub wykonaniu jednocześnie ozonowania oraz zamgławiania omijając sprzęt eletryczny i elektroniczny.
Początek grupy Basma sięga 1999r. i zaczynaliśmy od sprzątania i dezynfekcji pomieszczeń takich jak laboratoria, instytut biologii doświadczalnej, instytut chemii jak i wiele innych obiektów publicznych i rządowych.
Posiadamy wszelkie certyfikaty i pozwolenia, przebyte szkolenia oraz wyspecjalizowana kadra pracownicza pozwalają nam na bezkonkurencyjne wykonanie usługi sprzątania, dezynfekcji, dezynsekcji.
Nasz park maszyn i urządzeń pozwala na wykonanie wszelkich usług związanych właśnie np. z dezynfekcją wirusów. 
Urządzenia do dezynfekcji jakie oferujemy w naszych usługach oraz sprzedaży są najwyższej jakości, używane przez profesjonalistów na całym świecie co również daje gwarancję dobrze wykonanej usługi.
Zachęcamy do kontaktu!
#koronawirus #ozonowanie #zamgławianie #dezynfekcja #chemia do dezynfekcji

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31