Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Ozonowanie, dezynfekcja i likwidacja zapachów.

Oferujemy Państwu usługi ozonowania, posiadamy maszyny od 16gO3/h do 64gO3/h więc jesteśmy w stanie ozonować małe jak i duże obiekty.
Ozonowania używamy np. do likwidacji roztoczy, pasożytów, wirusów i bakterii (alergicy, osoby chore, oczyszczanie pomieszczeń po chorym itp.)
Ozonowaniem likwidujemy również zapachy, zatrzymujemy rozwój grzybów i przede wszystkim likwidujemy wirusy i bakterie czyli dezynfekujemy dane pomieszczenie np. po chorym, po zgonie, po zalaniu, pożarze, zwierzętach.
Ozon jest najlepszym gazem który bardzo skutecznie i szybko dezynfekuje.
W porównaniu do chloru jego działanie bakteriobójcze jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze!!!  
Ozonowanie w naszej firmie wykorzystujemy prawie przy każdym zleceniu a zajmujemy się nie tylko dezynfekcją i dezynsekcją ale również sprzątaniem po zalaniu, zgonie, eksmisji, zaniedbaniu, bytowaniu gołębi itd…(zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy).
Ozonowanie samochodów, chłodni, piwnic, garaży, strychów, mieszkań i wiele innych wykonujemy w toku codziennych działań.
Posiadamy certyfikaty, szkolenia i pozwolenia które gwarantują dobrze wykonaną usługę.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – nie muszą Państwo szukać kilku firm do jednej usługi np. sprzątania po zalaniu lub zgonie, wykonamy dezynfekcję, ozonowanie, sprzątanie i utylizację gabarytów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i oczywiście kontaktu z nami lub zapytania przez email.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31