Ozonowanie, dezynfekcja i likwidacja zapachów.

Oferujemy Państwu usługi ozonowania, posiadamy maszyny od 16gO3/h do 64gO3/h więc jesteśmy w stanie ozonować małe jak i duże obiekty.
Ozonowania używamy np. do likwidacji roztoczy, pasożytów, wirusów i bakterii (alergicy, osoby chore, oczyszczanie pomieszczeń po chorym itp.)
Ozonowaniem likwidujemy również zapachy, zatrzymujemy rozwój grzybów i przede wszystkim likwidujemy wirusy i bakterie czyli dezynfekujemy dane pomieszczenie np. po chorym, po zgonie, po zalaniu, pożarze, zwierzętach.
Ozon jest najlepszym gazem który bardzo skutecznie i szybko dezynfekuje.
W porównaniu do chloru jego działanie bakteriobójcze jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze!!!  
Ozonowanie w naszej firmie wykorzystujemy prawie przy każdym zleceniu a zajmujemy się nie tylko dezynfekcją i dezynsekcją ale również sprzątaniem po zalaniu, zgonie, eksmisji, zaniedbaniu, bytowaniu gołębi itd…(zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy).
Ozonowanie samochodów, chłodni, piwnic, garaży, strychów, mieszkań i wiele innych wykonujemy w toku codziennych działań.
Posiadamy certyfikaty, szkolenia i pozwolenia które gwarantują dobrze wykonaną usługę.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – nie muszą Państwo szukać kilku firm do jednej usługi np. sprzątania po zalaniu lub zgonie, wykonamy dezynfekcję, ozonowanie, sprzątanie i utylizację gabarytów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i oczywiście kontaktu z nami lub zapytania przez email.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31