Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Ozonowanie, dezynfekcja i likwidacja zapachów.

Oferujemy Państwu usługi ozonowania, posiadamy maszyny od 16gO3/h do 64gO3/h więc jesteśmy w stanie ozonować małe jak i duże obiekty.
Ozonowania używamy np. do likwidacji roztoczy, pasożytów, wirusów i bakterii (alergicy, osoby chore, oczyszczanie pomieszczeń po chorym itp.)
Ozonowaniem likwidujemy również zapachy, zatrzymujemy rozwój grzybów i przede wszystkim likwidujemy wirusy i bakterie czyli dezynfekujemy dane pomieszczenie np. po chorym, po zgonie, po zalaniu, pożarze, zwierzętach.
Ozon jest najlepszym gazem który bardzo skutecznie i szybko dezynfekuje.
W porównaniu do chloru jego działanie bakteriobójcze jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze!!!  
Ozonowanie w naszej firmie wykorzystujemy prawie przy każdym zleceniu a zajmujemy się nie tylko dezynfekcją i dezynsekcją ale również sprzątaniem po zalaniu, zgonie, eksmisji, zaniedbaniu, bytowaniu gołębi itd…(zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy).
Ozonowanie samochodów, chłodni, piwnic, garaży, strychów, mieszkań i wiele innych wykonujemy w toku codziennych działań.
Posiadamy certyfikaty, szkolenia i pozwolenia które gwarantują dobrze wykonaną usługę.
Nasze usługi wykonujemy kompleksowo – nie muszą Państwo szukać kilku firm do jednej usługi np. sprzątania po zalaniu lub zgonie, wykonamy dezynfekcję, ozonowanie, sprzątanie i utylizację gabarytów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i oczywiście kontaktu z nami lub zapytania przez email.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31