Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Ozonowanie - dezynfekcja, likwidacja wirusów, bakterii, zapachów.

Ozonowanie czyli produkowanie dużej ilości ozonu który utlenia i niszczy wszystkie występujące wirusy i bakterie.

Działanie ozonu:

Ozon jest bardzo silnym dezynfektantem a jednocześnie szybko się rozpada więc poddane ozonowaniu pomieszczenie może być ponownie użytkowane (w trakcie dezynfekcji ozonem nie może nikt przebywać w pomieszczeniu ze względu na jego duże stężenie).
W trakcie procesu utleniania jeden atom tlenu zostaje zniszczony razem z występującymi wirusami, bekteriami oraz zapachem.
Ozon jest bezpieczny, występuje w naszym codziennym życiu a najbardziej wyczuwalny jest po burzy - dzieje się to przez wyładowania atmosferyczne - pioruny i jest go wtedy więcej w powietrzu.
W ozonowanym pomieszczeniu jednak nie może nikt przebywać ze względu na stężenie ozonu które jest szkodliwe lecz rozpad ozonu jest szybki a po wywietrzeniu znika jego zapach.
Ozonowanie pomieszczenia (w zależności od generatora oraz powierzchni) trwa od kilku minut do kilku godzin, należy wyliczyć potrzebną ilość ozonu i czas pracy oraz stężenia ozonu aby takie pomieszczenie było wolne od wirusów i bakterii oraz zapachów.
Ozonowaniem można zwalczyć również zapach lecz należy usunąć jego źródło np. zalanie, nadpalone meble, uryna itp. a następnie przeprowadzić ozonowanie i oczyścić powietrze.
Ozonowanie bardzo dobrze się sprawdza przy likwidacji zapachów dymu nikotynowego!

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą.
Ozonowanie wykonujemy zawsze przy sprzątaniu po zalaniu, sprzątaniu po bytowaniu gołębi, zaniedbaniu lokalu itp.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31