Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Ozonowanie - dezynfekcja, likwidacja wirusów, bakterii, zapachów.

Ozonowanie czyli produkowanie dużej ilości ozonu który utlenia i niszczy wszystkie występujące wirusy i bakterie.

Działanie ozonu:

Ozon jest bardzo silnym dezynfektantem a jednocześnie szybko się rozpada więc poddane ozonowaniu pomieszczenie może być ponownie użytkowane (w trakcie dezynfekcji ozonem nie może nikt przebywać w pomieszczeniu ze względu na jego duże stężenie).
W trakcie procesu utleniania jeden atom tlenu zostaje zniszczony razem z występującymi wirusami, bekteriami oraz zapachem.
Ozon jest bezpieczny, występuje w naszym codziennym życiu a najbardziej wyczuwalny jest po burzy - dzieje się to przez wyładowania atmosferyczne - pioruny i jest go wtedy więcej w powietrzu.
W ozonowanym pomieszczeniu jednak nie może nikt przebywać ze względu na stężenie ozonu które jest szkodliwe lecz rozpad ozonu jest szybki a po wywietrzeniu znika jego zapach.
Ozonowanie pomieszczenia (w zależności od generatora oraz powierzchni) trwa od kilku minut do kilku godzin, należy wyliczyć potrzebną ilość ozonu i czas pracy oraz stężenia ozonu aby takie pomieszczenie było wolne od wirusów i bakterii oraz zapachów.
Ozonowaniem można zwalczyć również zapach lecz należy usunąć jego źródło np. zalanie, nadpalone meble, uryna itp. a następnie przeprowadzić ozonowanie i oczyścić powietrze.
Ozonowanie bardzo dobrze się sprawdza przy likwidacji zapachów dymu nikotynowego!

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z naszą ofertą.
Ozonowanie wykonujemy zawsze przy sprzątaniu po zalaniu, sprzątaniu po bytowaniu gołębi, zaniedbaniu lokalu itp.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31