Osuszanie po zalaniu Warszawa

Osuszamy mieszkania po zalaniu, domy, piwnice i garaże.
Wykonujemy pomiary wilgotności, sprzątamy po zalaniu (również z powodu zalania fekaliami) przeprowadzamy kompleksową dezynfekcję oraz ozonowanie, wywozimy do utylizacji zniszczone gabaryty, przygotujemy dokumentację dla ubezpieczyciela, dobierzemy sprzęt i metodę osuszania.
Sprzątanie po zalaniu w sytuacjach awaryjnych, pogotowie awaryjne - zachęcamy do kontaktu.
Nasze usługi sprzątania po zalaniu i osuszania wykonujemy siedem dni w tygodniu, zawsze darmowa wycena i przedstawienie zakresu prac.
Wynajem osuszaczy Warszawa, sprzątanie po zalaniu, ozonowanie, dezynfekcja, osuszanie po zalaniu, likwidacja zapachów

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31