Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Nasza firma oferuje usługi sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz osuszania obiektów po zalaniu (również z powodu wybicia kanalizacji).
Kompleksowo wykonamy usługę po której dany lokal wróci do stanu w jakim znajdował się przed zalaniem.
Zbieranie wody i szlamu, wywóz i utylizacja zniszczonych gabarytów, dezynfekcja, ozonowanie a następnie pomiary wilgotności ścian i posadzki i w końcu osuszanie - od A do Z wykonujemy wszelkie konieczne usługi które należy wykonać.
Awaria rury, wybicie zapchanej kanalizacji i inne awaryjne sytuacje? - im szybciej podejmie się działania naprawcze tym mniejsze szkody i wcześniejsza możliwość ponownego użytkowania lokalu.
Sprzątamy i osuszamy mieszkania, domy, garaże, piwnice, lokale usługowe... Jestesmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu!
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, specjalizujemy się w sprzątaniu i dezynfekcji ! Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze co potwierdzają opinie i referencje. 

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01