Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Nasza firma oferuje usługi sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz osuszania obiektów po zalaniu (również z powodu wybicia kanalizacji).
Kompleksowo wykonamy usługę po której dany lokal wróci do stanu w jakim znajdował się przed zalaniem.
Zbieranie wody i szlamu, wywóz i utylizacja zniszczonych gabarytów, dezynfekcja, ozonowanie a następnie pomiary wilgotności ścian i posadzki i w końcu osuszanie - od A do Z wykonujemy wszelkie konieczne usługi które należy wykonać.
Awaria rury, wybicie zapchanej kanalizacji i inne awaryjne sytuacje? - im szybciej podejmie się działania naprawcze tym mniejsze szkody i wcześniejsza możliwość ponownego użytkowania lokalu.
Sprzątamy i osuszamy mieszkania, domy, garaże, piwnice, lokale usługowe... Jestesmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu!
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, specjalizujemy się w sprzątaniu i dezynfekcji ! Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze co potwierdzają opinie i referencje. 

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31