Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Nasza firma oferuje usługi sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz osuszania obiektów po zalaniu (również z powodu wybicia kanalizacji).
Kompleksowo wykonamy usługę po której dany lokal wróci do stanu w jakim znajdował się przed zalaniem.
Zbieranie wody i szlamu, wywóz i utylizacja zniszczonych gabarytów, dezynfekcja, ozonowanie a następnie pomiary wilgotności ścian i posadzki i w końcu osuszanie - od A do Z wykonujemy wszelkie konieczne usługi które należy wykonać.
Awaria rury, wybicie zapchanej kanalizacji i inne awaryjne sytuacje? - im szybciej podejmie się działania naprawcze tym mniejsze szkody i wcześniejsza możliwość ponownego użytkowania lokalu.
Sprzątamy i osuszamy mieszkania, domy, garaże, piwnice, lokale usługowe... Jestesmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu!
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, specjalizujemy się w sprzątaniu i dezynfekcji ! Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze co potwierdzają opinie i referencje. 

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Opróżnianie mieszkań, dezynsekcja, dezynfekcja oraz ozonowanie.

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu opróżniania mieszkań np. po zgonie, zbieraczu, spaleniu, zalaniu itp. Usługi opróżniania wykonujemy kompleksowo począwszy od dezynfekcji, ozonowania po podstawienie kontenerów,...

Dezynfekcja, zamgławianie, covid-19

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie powierzchni preparatem posiadającym badania potwierdzające szybką neutralizację Covid-19 Zamgławiamy biura, szkoły, magazyny, hale produkcyjne i wszelkie inne...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31