Osuszanie po zalaniu, dezynfekcja Warszawa

Nasza firma oferuje usługi sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz osuszania obiektów po zalaniu (również z powodu wybicia kanalizacji).
Kompleksowo wykonamy usługę po której dany lokal wróci do stanu w jakim znajdował się przed zalaniem.
Zbieranie wody i szlamu, wywóz i utylizacja zniszczonych gabarytów, dezynfekcja, ozonowanie a następnie pomiary wilgotności ścian i posadzki i w końcu osuszanie - od A do Z wykonujemy wszelkie konieczne usługi które należy wykonać.
Awaria rury, wybicie zapchanej kanalizacji i inne awaryjne sytuacje? - im szybciej podejmie się działania naprawcze tym mniejsze szkody i wcześniejsza możliwość ponownego użytkowania lokalu.
Sprzątamy i osuszamy mieszkania, domy, garaże, piwnice, lokale usługowe... Jestesmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu!
Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, specjalizujemy się w sprzątaniu i dezynfekcji ! Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia i certyfikaty a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze co potwierdzają opinie i referencje. 

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31