Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Opryski na wszystkie insekty i owady. Kleszcze, komary, pluskwy, mole...

Basma-DDD to firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca wszelkie certyfikaty i pozwolenia chwaląca się dobrymi opiniami, ocenami i komentarzami w google.

W sezonie letnim wykonujemy przeważnie opryski terenów zielonych które zwalczają kleszcze i komary.
Odkomarzanie czy też tzw. odkleszczanie to nanoszenie preparatów chemicznych bezpiecznych dla ludzi na roślinność w ogrodzie, na działce, osiedlu domków jednorodzinnych itp.
W mieszkaniach przez cały rok wykonujemy opryski na wszelkie inne insekty preparatami kontaktowymi.
Odkomarzanie czy też zwalczanie kleszczy wykonujemy już wczesną wiosną od kiedy tylko temperatury są stale ponad 10c i nie ma częstych, intensywnych opadów.
Nasze usługi wykonujemy w całej Warszawie oraz wszystkich miejscowościach do 100km od Warszawy a większe zlecenia wykonujemy w całym kraju.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31