Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Opryski na wszystkie insekty i owady. Kleszcze, komary, pluskwy, mole...

Basma-DDD to firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca wszelkie certyfikaty i pozwolenia chwaląca się dobrymi opiniami, ocenami i komentarzami w google.

W sezonie letnim wykonujemy przeważnie opryski terenów zielonych które zwalczają kleszcze i komary.
Odkomarzanie czy też tzw. odkleszczanie to nanoszenie preparatów chemicznych bezpiecznych dla ludzi na roślinność w ogrodzie, na działce, osiedlu domków jednorodzinnych itp.
W mieszkaniach przez cały rok wykonujemy opryski na wszelkie inne insekty preparatami kontaktowymi.
Odkomarzanie czy też zwalczanie kleszczy wykonujemy już wczesną wiosną od kiedy tylko temperatury są stale ponad 10c i nie ma częstych, intensywnych opadów.
Nasze usługi wykonujemy w całej Warszawie oraz wszystkich miejscowościach do 100km od Warszawy a większe zlecenia wykonujemy w całym kraju.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31