Oprysk na komary i kleszcze Warszawa i okolice

Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy na danym terenie gdzie chcemy zminimalizować ich występowanie.
Odkomarzanie i tzw. odkleszczanie wykonujemy na otwartych terenach zielonych za pomocą maszyn spalinowych, plecakowych a na dużych połaciach terenu lub w miejscach trudno dostępnych wykonujemy zamgławianie na gorąco. 
Przeważnie jeżeli jest sporo roślinności na działce, wysoka trawa itp. To wykonujemy oprysk dwiema metodami jednocześnie dla największej skuteczności.
Oprysk na komary i kleszcze to bezpieczna, sprawdzona metoda która minimalizuje występowanie niebezpiecznych kleszczy oraz irytujących komarów.
Roślinność pokryta preparatem zabija komary i kleszcze po kontakcie z nią a dodawany preparat na bazie żywicy uodparnia na deszcz/wodę i utrzymuje chemię od 2 do nawet 5 tygodni – zależy to od częstotliwości i ilości opadów oraz danego terenu.
Nasi stali klienci wykonują przeważnie cztery opryski w sezonie chyba, że sezon zacznie się bardzo wcześnie i kończy późno oraz przez brak zimy ilość kleszczy czy komarów jest bardzo duża to czasem i dodatkowy oprysk wykonujemy już w marcu.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy kiedy pogoda dopisuje, nie pada oraz temperatura jest stale powyżej 14c. 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.
www.basma-ddd.plto sprawdzona, rzetelna i certyfikowana firma. Sprawdź!

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31