Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Oprysk na komary i kleszcze Warszawa i okolice

Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy na danym terenie gdzie chcemy zminimalizować ich występowanie.
Odkomarzanie i tzw. odkleszczanie wykonujemy na otwartych terenach zielonych za pomocą maszyn spalinowych, plecakowych a na dużych połaciach terenu lub w miejscach trudno dostępnych wykonujemy zamgławianie na gorąco. 
Przeważnie jeżeli jest sporo roślinności na działce, wysoka trawa itp. To wykonujemy oprysk dwiema metodami jednocześnie dla największej skuteczności.
Oprysk na komary i kleszcze to bezpieczna, sprawdzona metoda która minimalizuje występowanie niebezpiecznych kleszczy oraz irytujących komarów.
Roślinność pokryta preparatem zabija komary i kleszcze po kontakcie z nią a dodawany preparat na bazie żywicy uodparnia na deszcz/wodę i utrzymuje chemię od 2 do nawet 5 tygodni – zależy to od częstotliwości i ilości opadów oraz danego terenu.
Nasi stali klienci wykonują przeważnie cztery opryski w sezonie chyba, że sezon zacznie się bardzo wcześnie i kończy późno oraz przez brak zimy ilość kleszczy czy komarów jest bardzo duża to czasem i dodatkowy oprysk wykonujemy już w marcu.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy kiedy pogoda dopisuje, nie pada oraz temperatura jest stale powyżej 14c. 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z nami.
www.basma-ddd.plto sprawdzona, rzetelna i certyfikowana firma. Sprawdź!

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01