Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Oprysk na komary i kleszcze. Odkomarzanie

Oprysk na komary, kleszcze, zwalczanie i usuwanie gniazd os i szerszeni to jedna z usług jakie oferujemy Państwu w sezonie wiosna-lato.
Codziennie gdy sprzyja tylko pogoda w sezonie wykonujemy profesjonalne zamgławianie terenów (działki, ogrody, tereny hoteli i domów weselnych, restauracje, osiedla, przedszkola i szkoły, parki oraz osiedla domków jednorodzinnych).
Minimalizujemy występowanie uporczywych komarów oraz niebezpiecznych kleszczy na danym terenie – nawet małe ogródki działkowe czy przydomowe!
Odpowiednia metoda nakładania specjalnie dobranych środków z maszyn do oprysków to gwarancja stworzenia odpowiedniej bariery dla owadów a sama chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy oraz os i szerszeni powodują atak układu nerwowego owada po kontakcie z nim a działają również odstraszająco dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć w spokoju swoim ogrodem a goście np. na przyjęciu w spokoju oddadzą się zabawie i konsumpcji.
Zachęcamy do kontaktu z nami, nasza baza klientów która powiększa się z roku na rok potwierdza naszą skuteczność i zadowolenie.
Opryski na kleszcze i komary wykonujemy przy odpowiedniej pogodzie i temperaturze.
Do głównych preparatów zwalczających owady dodajemy środki uodparniające na wodę dzięki czemu nie zmyje nam nałożonej chemii pierwszy deszcz czy zraszacz ogrodowy.
Odkomarzanie? Zwalczanie kleszczy os i szerszeni? www.basma-ddd.pl :)

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31