Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Oprysk na komary i kleszcze. Odkomarzanie

Oprysk na komary, kleszcze, zwalczanie i usuwanie gniazd os i szerszeni to jedna z usług jakie oferujemy Państwu w sezonie wiosna-lato.
Codziennie gdy sprzyja tylko pogoda w sezonie wykonujemy profesjonalne zamgławianie terenów (działki, ogrody, tereny hoteli i domów weselnych, restauracje, osiedla, przedszkola i szkoły, parki oraz osiedla domków jednorodzinnych).
Minimalizujemy występowanie uporczywych komarów oraz niebezpiecznych kleszczy na danym terenie – nawet małe ogródki działkowe czy przydomowe!
Odpowiednia metoda nakładania specjalnie dobranych środków z maszyn do oprysków to gwarancja stworzenia odpowiedniej bariery dla owadów a sama chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy oraz os i szerszeni powodują atak układu nerwowego owada po kontakcie z nim a działają również odstraszająco dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć w spokoju swoim ogrodem a goście np. na przyjęciu w spokoju oddadzą się zabawie i konsumpcji.
Zachęcamy do kontaktu z nami, nasza baza klientów która powiększa się z roku na rok potwierdza naszą skuteczność i zadowolenie.
Opryski na kleszcze i komary wykonujemy przy odpowiedniej pogodzie i temperaturze.
Do głównych preparatów zwalczających owady dodajemy środki uodparniające na wodę dzięki czemu nie zmyje nam nałożonej chemii pierwszy deszcz czy zraszacz ogrodowy.
Odkomarzanie? Zwalczanie kleszczy os i szerszeni? www.basma-ddd.pl :)

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01