Oprysk na komary i kleszcze. Odkomarzanie

Oprysk na komary, kleszcze, zwalczanie i usuwanie gniazd os i szerszeni to jedna z usług jakie oferujemy Państwu w sezonie wiosna-lato.
Codziennie gdy sprzyja tylko pogoda w sezonie wykonujemy profesjonalne zamgławianie terenów (działki, ogrody, tereny hoteli i domów weselnych, restauracje, osiedla, przedszkola i szkoły, parki oraz osiedla domków jednorodzinnych).
Minimalizujemy występowanie uporczywych komarów oraz niebezpiecznych kleszczy na danym terenie – nawet małe ogródki działkowe czy przydomowe!
Odpowiednia metoda nakładania specjalnie dobranych środków z maszyn do oprysków to gwarancja stworzenia odpowiedniej bariery dla owadów a sama chemia po wyschnięciu jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
Preparaty do zwalczania komarów i kleszczy oraz os i szerszeni powodują atak układu nerwowego owada po kontakcie z nim a działają również odstraszająco dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć w spokoju swoim ogrodem a goście np. na przyjęciu w spokoju oddadzą się zabawie i konsumpcji.
Zachęcamy do kontaktu z nami, nasza baza klientów która powiększa się z roku na rok potwierdza naszą skuteczność i zadowolenie.
Opryski na kleszcze i komary wykonujemy przy odpowiedniej pogodzie i temperaturze.
Do głównych preparatów zwalczających owady dodajemy środki uodparniające na wodę dzięki czemu nie zmyje nam nałożonej chemii pierwszy deszcz czy zraszacz ogrodowy.
Odkomarzanie? Zwalczanie kleszczy os i szerszeni? www.basma-ddd.pl :)

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31