Oprysk na kleszcze i komary w ogrodzie, na działce.

Nasza firma to certyfikowani specjaliści przygotowani do walki z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia i życia kleszczami oraz z irytującymi komarami.
Wykonujemy zamgławianie terenów zielonych na których mogą występować kleszcze i komary.
Oprysk minimalizuje ich występowanie, tworzy barierę która zabezpiecza dany teren.
Nasze usługi wykonujemy w tym roku już od początku marca! 
Pierwsze zgłoszenia od naszych stałych klientów pod Warszawą w okolicach Piaseczna, Magdalenki, Wawra – Kleszcze w ogrodzie, na psach, w garażu! Wysyp kleszczy prosimy o natychmiastową pomoc.
Pojechaliśmy do pierwszego klienta i okazało się, że nie przesadzali z paniką jak to czasem bywa bo kleszcze były widoczne gołym okiem w garażu! 
Przechodzą z podwórka do garażu, były na zwierzętach po wypuszczeniu ich do ogrodu itp. Itd. Oprysk garażu wykonany, oprysk na kleszcze to również zabezpieczenie terenu przy samym domu jak i oprysk trawy, krzewów itp.
Opryski na kleszcze wykonujemy preparatami kontaktowymi które zabijają pasożyty po kontakcie z preparatem.
Tak samo wygląda oprysk na komary lecz tu skupiamy się na wysokich trawach i iglastych drzewach lecz w marcu jeszcze są za niskie temperatury i z tymi opryskami czekamy do minimalnych stałych temperatur na poziomie +10c.
W sezonie letnim gdzie przez cały czas zagrażają nam kleszcze i komary nasze opryski wykonujemy codziennie, kiedy tylko jest pogoda (nie może padać deszcz w trakcie oprysku oraz chwilę po jego wykonaniu).
Oprysk, chemia na kleszcze i komary utrzymuje się w zależności od warunków atmosferycznych od 2 do 4 a nawet 5 tygodni – zależy to od wilgotności terenu, opadów, zalesienia, występowania stojącej wody itp.
Więc apelujemy – prosimy uważać na siebie, dzieci i zwierzęta. Oglądać się po zabawie w ogrodzie czy spacerach. Wysyp kleszczy a za chwilę i komarów pewny.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Firma Basma-ddd to certyfikowana grupa ekspertów od walki z kleszczami, komarami i innymi owadami i insektami!.

Sprawdź nas.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01