Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Oprysk na kleszcze i komary, odkomarzanie oraz tzw. odkleszczanie

Oprysk na komary i kleszcze czyli tzw. odkomarzanie, odkleszczanie terenów zielonych to nanoszenie specjalnych środków za pomocą maszyn - zamgławiaczy na trawę, rośliny, żywopłoty itp.
Zajmujemy się profesjonalną dezynsekcją od wielu lat, posiadamy wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie dzięki czemu nasze usługi są chwalone i polecane.
Minimalizujemy występowanie niebezpiecznych kleszczy na danym terenie oraz denerwujących komarów dzięki czemu mogą Państwo w spokoju cieszyć się ogrodem.
Nasze usługi odkomarzania czy też odkleszczania wykonujemy dla osób prywatnych - domy, działki oraz dla różnych instytucji i przedsiębiorców - ogródki restauracyjne, parki, osiedla, hotele, domy weselne czy szkoły i przedszkola.
Nasza wiedza, doświadczenie, certyfikaty i referencje a również tylko sprawdzone preparaty i najlepsze maszyny gwarantują dobrze wykonaną usługę.
Wesele w ogrodzie? Garden party? Podniesienie standardów hotelu, restauracji z ogrodem lub osiedla? - odkomarzanie to idealne rozwiązanie a systematyczne zwlaczanie komarów i kleszczy zmniejszy ich populacje na zabezpieczonym terenie.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zachęcamy do konatktu.
Kleszcze, komary - zamgławianie. Woj Mazowieckie a większe tereny - cały kraj.

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Sprzątamy po wypadkach losowych takich jak: zgon w mieszkaniu, zalanie, eksmisja, zaniedbanie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31