Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Opróżnianie mieszkania Warszawa i sprzątanie po zgonie.

Miesjca w których doszło do zgonu wymagają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia więc powiemy Państwu czemu taka ważna jest dezynfekcja i dezynsekcja w ciężkich przypadkach takich jak zgon w mieszkaniu, zbieractwo czy skrajne zaniedbanie.

Sprzątamy mieszkania po zbieractwie - mieszkania w których rzeczy są "po sufit" jest to zagrożenie w przypadku pożaru czy zalania kiedy wejście do takiego lokalu jest utrudnione.
Pożar w takim miejscu to ogromne niebezpieczeństwo ponieważ składowane mogą być różne materiały, może dojść rówież do samozapłonu więc należy pomagać osobom chorym w przywróceniu porządku.

Sprzątanie po zgonie to usługa, która wymaga oczywiście profesjalnego zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i szybkiej utylizacji skażonych rzeczy i przeprowadzenia dezynfekcji.
Mieszkanie w którym doszło do zgonu i ciało zostało w nim przez dłuższy okres czasu zostaje siedliskiem wirusów i bakterii oraz wylęgarnią much więc należy jak najszybciej w odpowiednim zabezpieczeniu (profesjonalne maski p.gazowe, kombinezony, rękawiczki) zabezpieczyć i przygotować skażone rzeczy do wyniesienia i utylizacji.
Następnym krokiem jest sprzątanie, usuwanie śladów biologicznych, przeprowadzenie kilku zabiegów dezynfekcji i dezynsekcji czyli ogólne przywracanie mieszkania do porządku lub przygotowanie do remontu.
Nasza firma wykonuje usługi kompleksowo począwszy od wstepnej dezynsekcji i dezynfekcji przez podstawienie kontenerów na odpady, ozonowanie, zrywanie podłóg, zamgławianie ULV preparatami do dezynfekcji po malowanie i dezofdoryzację.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy do wykonania usługi opróżniania mieszkania, dezynsekcji, dezynfekcji lub sprzątania po zgonie to zachęcamy do kontaktu z nami.

Posiadamy ponad 14 lat doświadczenia w branży sprzątania specjalistycznego, posiadamy rówież certyfikaty polskiego centum szkolnictwa funeralnego z zakresu sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.


Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Zbieractwo czyli Syllogomania - opróżnianie i sprzątanie mieszkań

Przewodnik krok po kroku po organizowaniu i opróżnianiu mieszkania

Sprzątanie po zgonie, dezynfekcja

Znaczenie profesjonalnego sprzątania po śmierci: Zapewnienie bezpiecznego i zdezynfekowanego środowiska

Wskazówki krok po kroku dotyczące usuwania skutków zalania: Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska

W tym artykule przyjrzymy się różnym etapom sprzątania, dezynfekcji i przywracania stanu mieszkania/domu po zalaniu oraz jakie kroki należy podjąć, aby przywrócić normalność.

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01