Opróżnianie mieszkań ze śmieci, gabarytów.

Sprzątamy po zgonie w mieszkaniu oraz neutralizujemy zapachy, podstawiamy kontenery na odpady, wynosimy wszelkie gabaryty, zniszczone meble i przeprowadzamy dezynfekcję oraz ozonowanie.
Oczyszczamy mieszkania do tzw. gołych ścian, możemy również je odświeżyć lub przygotować do remontu, opróżnić tylko z wybranych rzeczy i gabarytów.
Sprzątamy po tzw. zbieractwie, zalaniu czy eksmisji - kompleksowo, siedem dni w tygodniu na terenie kraju.
Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem - gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz zadowolenie klienta.
Jeżeli mają Państwo zlecenie z zakresu sprzątania specjalistycznego to zachęcamy do kontaktu, zawsze bezpłatna wycena!


Wykonujemy usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji i neutralizacji zapachów na terenie całego kraju! Obsługujemy Warszawę, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Olsztyn, Kielce, Katowice itd.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01