Opróżnianie mieszkań, sprzątanie specjalistyczne.

Wykonujemy specjalistyczne prace polegające na doczyszczaniu zniszczonych mieszkań, domów czy strychów np. po bytowaniu gołebi.
Sprzątanie specjalistyczne np. po zgonie czy bytowaniu gołębi wymaga odpowiedniej wiedzy oraz urządzeń aby bezpiecznie przeprowadzić dezynfekcję, opróżnić lokal i przywrócić go do stanu pierwotnego.
Sprzątanie po zgonie zaczynamy od kompleksowej dezynfekcji poprzez zamgławianie specjalistyczną chemią funeralną, ozonujemy mieszkanie, podstawiamy kontenery na zniszczone, skażone rzeczy a następnie przechodzimy do opróżniania i sprzątania lokalu.
Posprzątany lokal jeszcze raz zostaje poddany dezynfekcji, jeżeli potrzeba to również dezynsekcji i likwidacji zapachów.
Po każdej przeprowadzonej usłudze wystawiany jest protokół zlecenia oraz rachunek, faktura.
Nasze usługi sprzątania specjalistycznego wykonujemy na terenie całego kraju 7 dni w tygodniu.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01