Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Opróżnianie mieszkań, dezynsekcja, dezynfekcja oraz ozonowanie.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty oraz sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.
Wieloletnie doświadczenie, przeszkolona kadra pracownicza, specjalistyczna chemia oraz maszyny pozwalają na szybkie przywrócenie danego miejsca do użytkowania lub przygotowania do remontu.
Opróżniamy mieszkania z gabarytów, śmieci (po zbieraczu), z powodu zgonu, wypadku, zalania lub pożaru.
Działamy na terenie całego kraju, wyceniamy usługę po wizji lokalnej lub na podstawie opisu i zdjęć przesłanych przez klienta.
Sprzątanie specjalistyczne to również usługi dezynfekcji, ozonowania, zamgławiania, dezynsekcji, deratyzacji oraz czyszczenia i neutralizacji zapachów.
Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia, szkolenia się i zmagań z najcięższymi przypadkami dzięki czemu mało co może nas zaskoczyć a praca idzie szybko i profesjonalnie.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31