Opróżnianie mieszkań, dezynsekcja, dezynfekcja oraz ozonowanie.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty oraz sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie.
Wieloletnie doświadczenie, przeszkolona kadra pracownicza, specjalistyczna chemia oraz maszyny pozwalają na szybkie przywrócenie danego miejsca do użytkowania lub przygotowania do remontu.
Opróżniamy mieszkania z gabarytów, śmieci (po zbieraczu), z powodu zgonu, wypadku, zalania lub pożaru.
Działamy na terenie całego kraju, wyceniamy usługę po wizji lokalnej lub na podstawie opisu i zdjęć przesłanych przez klienta.
Sprzątanie specjalistyczne to również usługi dezynfekcji, ozonowania, zamgławiania, dezynsekcji, deratyzacji oraz czyszczenia i neutralizacji zapachów.
Nasza firma to ponad 10 lat doświadczenia, szkolenia się i zmagań z najcięższymi przypadkami dzięki czemu mało co może nas zaskoczyć a praca idzie szybko i profesjonalnie.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01