Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Lokal w którym doszło do zgonu wymaga odpowiedniego przygotowania, użycia specjalistycznych preparatów chemicznych do dezynfekcji, neutralizacji zapachów i czyszczenia.
Miejsce po śmierci należy zdezynfekować poprzez ozonowanie, zamgławianie i utylizację skażonych rzeczy a następnie przystąpić do czyszczenia i neutralizacji zapachów.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży sprzątania a mianowicie od 1999r a kilka lat później rozszerzyliśmy dział o usługi sprzątania specjalistycznego i dezynfekcji.
Posiadamy wszelkie możliwe certyfikaty, pozwolenia i szkolenia oraz tylko dobre opinie dzięki czemu mają Państwo pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.
Sprzątanie i dezynfekcję po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, wycena jest zawsze bezpłatna a po wykonanej usłudze otrzymują Państwo wykaz i karty charakterystyki użytych preparatów i środków chemicznych.

Dodaj komentarz

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01