Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Opinia

Wdniu wczorajszym skorzystałam z usług dezynfekcji spółki BASMA DDD. Nasze przedszkole jest teraz zamknięte i postanowiłam wykorzystać ten czas na zabezpieczenie profilaktyczne przed powrotem dzieci do naszej placówki.  

            Ekipa z BASMA-DDD to młodzi ludzie ok. 30 lat, którzy jak się dowiedziałam problematyką dezynfekcji zajmują się już ładnych parę lat, a nie tylko na potrzeby chwili  bo teraz jest to na czasie. Panowie bardzo zawodowo podeszli do zagadnienia, obejrzeli i zmierzyli każde pomieszczenie zaprezentowali różne metody dezynfekcji i w efekcie polecili mi „zamgławianie”.

             Wszystko poszło sprawnie. Nawiazaliśmy stały kontakt i co jakiś czas profilaktycznie będę korzystała z ich usług dezynfekcji. Panowie na koniec zostawili karte charakterystyki preparatu którego używali podczas dezynfekcji oraz pokazli oryginalne opakowanie tego srodka chemicznego . Co więcej wcale ich o to nie prosiłam, ale powiedzieli, że teraz jest wysyp firm i trzeba być ostroźnym ponieważ zdarzaja się nieuczciwi przedsiebiorcy którzy jedynie chca się dorobić na koronawirusie i strachu ludzi.

#dezynfekcja #koronawirus

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31