Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie.Sprawdź nas. Pozbądź się komarów i kleszczy oraz os i szerszeni!

Co roku masz problemy z komarami? Domowe sposoby nie działają? Boisz się skutków ukąszeń komarów? Dobrze, że do nas trafiłeś. BASMA DDD od lat zajmuje się odkomarzaniem terenów zielonych. Ogrody, parki, tereny przy stawach, osiedla, działki czy również tarasy z roślinnością.
Nasza usługa, która pozwala na zażegnanie problemu z komarami nazywa się ODKOMARZANIEM. Jest to oprysk roślinności, na której komary żyją oraz się rozmnażają. Usługa ta odbywa się w 3 etapach. Pierwszy etap to wizja lokalna przeprowadzona przez naszego pracownika w celu zorientowaniu się w wielkości terenu oraz jej zalesienia. Po pierwszym etapie przechodzimy do drugiego etapu, jakim jest sporządzenie dla Państwa profesjonalnej oferty oraz przesłanie jej do Państwa. Po zaakceptowaniu oferty przechodzimy do odkomarzania danego terenu.
Mamy nadzieję, że nam Państwo zaufają oraz pozwolą sobie pomóc. Wszystkie środki, które używamy do odkomarzania, są środkami sprawdzonymi, bezpiecznymi oraz posiadają potrzebne certyfikaty oraz atesty. Zadzwoń już dziś i stań się kolejnym zadowolonym efektem. PRZEWIDZIANE ZNIŻKI GRUPOWE, JEŻELI KILKA SĄSIADÓW ZDECYDUJE SIĘ NA ODKOMARZANIE ( takie odkomarzanie również będzie bardziej skuteczne i jego efekt będzie dłuższy).
Nasze inne usługi :
USUWANIE GRAFITTI
PRZEPROWADZKI
SPRZĄTANIE PO GOŁĘBIACH
USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI
OPRYSK NA MESZKI
DERATYZACJA
DEZYNFEKCJA
DEZYNSEKCJA
SPRZĄTANIE PO REMONTACH
SPRZĄTANIE PO ZALANIACH
SRZĄTANIE STRYCHÓW, TARASÓW, BALKONÓW
SRZĄTANIE DZIAŁEK

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01