Odkomarzanie

Zwalczanie os i szerszeni oraz kleszczy i komarów

 

Masz problem z osami lub szerszeniami? Męczą Cię meszki, komary lub boisz się kleszczy?

Pomożemy zlikwidować gniazda os i szerszeni, wykonamy odkomarzanie które działa też na meszki i kleszcze.

Używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów, wykorzystujemy sprawdzony markowy sprzęt do zamgławiania na zimno lub gorąco – oprysk z maszyny plecakowej lub wytwornicy „ciepłej mgły”.

Możemy zdjąć gniazdo os lub szerszeni i zabezpieczyć dom na przyszłość.

Usługi oprysków na komary czyli tzw. Odkomarzania i inne nasze usługi wykonujemy na terenie woj. Mazowieckiego. Większe zlecenia wykonujemy w całej Polsce.

Posiadamy sprzęt który pozwala nam dotrzeć w trudno dostępne miejsca gdzie znajdują się komary, kleszcze, meszki lub muchy. Gęsty las czy tereny podmokłe, bagna to dla nas żaden problem ponieważ posiadamy pojazdy czterokołowe do trudnego terenu, na większe obszary dysponujemy samochodami terenowymi typu pick-up z zamontowanymi maszynami do zamgławiania.

Prowadzimy odkomarzania na terenie całych gmin, miasteczek przez cały okres letni.

Odkomarzanie sprawdzi się również przed imprezą w ogrodzie (garden party), wesela, koncerty czy po prostu grill ze znajomymi lub tereny aktywnego wypoczynku np. nad jeziorem. Z naszych usług korzystają renomowane ośrodki wypoczynkowe, hotele, domy weselne, stadniny a nawet prywatne przedszkola.

Skuteczność odkomarzania zależy od powierzchni oraz zagęszczenia działki, im większy teren tym większa skuteczność. W przypadku osiedli domków jednorodzinnych lub gdy mamy za płotem sąsiadów warto porozmawiać, wykonać oprysk na kilku działkach. Cena wtedy jest bardzo atrakcyjna a skuteczność większa. Pamiętajmy również że w przypadku występowania stojącej wody na działce lub w bezpośrednim sąsiedztwie, należy zlikwidować możliwość rozmnażania się komarów i meszek dzięki preparatom do wody – larwicyd który zabija larwy komarów i meszek w wodzie a jednocześnie jest bezpieczny dla ryb i zwierząt.

Larwicyd jest naturalną bakterią która żywi się larwami tych owadów.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą i kontakt z nami w sprawie terminów lub pytań.

BASMA-DDD PEST CONTROL ( BASMA GROUP)             www.basma-ddd.pl www.basmagroup.eu  608 484 478

 

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31