Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, Zwalczanie os i szerszeni. Zwalczanie kleszczy

Sezon letni to utrapienie pod względem owadów i insektów - kleszcze, osy, szerszenie i irytujące komary.

Nasza firma specjalizuje się w zapobieganiu inwazji owadów na działkach, w ogrodach czy dowolnej innej otwartej przestrzeni.

Odkomarzanie to inaczej zamgławianie przestrzenne które ma na celu drastycznie zmniejszyć ilość owadów na danym terenie poprzez nanoszenie preparatów kontaktowych tzw. insektycydów na miejsca gdzie lubią przebywać niepożądane owady.

Likwidujemy miejsca bytowania komarów, kleszczy, much i mszyc - szczególnie wysoka trawa, drzewa iglaste, zacienione wilgotne miejsca, oczka wodne, stawy itp.

Jeżeli na danym terenie występuje stojąca woda dodajemy do niej larwicyd - naturalny preparat który hamuje rozwój owada i nie pozwala przeistoczyć się w dorosłego osobnika.

Larwicyd jest bezpieczny dla ryb  i ludzi, działa tylko na larwy owadów w wodzie.

Osy i szerszenie to kolejne owady które nie tylko potrafią przestraszyć człowieka ale też są bezpośrednim niebezpieczeństwem dla osób uczulonych i dzieci.

Nasze usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu przy sprzyjającej pogodzie wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.

Wszelkie używane przez nas preparaty posiadają niezbędne certyfikaty i pozwolenia m.in. ministerstwa zdrowia.

Zachęcamy do współpracy.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31