Odkomarzanie, Zwalczanie os i szerszeni. Zwalczanie kleszczy

Sezon letni to utrapienie pod względem owadów i insektów - kleszcze, osy, szerszenie i irytujące komary.

Nasza firma specjalizuje się w zapobieganiu inwazji owadów na działkach, w ogrodach czy dowolnej innej otwartej przestrzeni.

Odkomarzanie to inaczej zamgławianie przestrzenne które ma na celu drastycznie zmniejszyć ilość owadów na danym terenie poprzez nanoszenie preparatów kontaktowych tzw. insektycydów na miejsca gdzie lubią przebywać niepożądane owady.

Likwidujemy miejsca bytowania komarów, kleszczy, much i mszyc - szczególnie wysoka trawa, drzewa iglaste, zacienione wilgotne miejsca, oczka wodne, stawy itp.

Jeżeli na danym terenie występuje stojąca woda dodajemy do niej larwicyd - naturalny preparat który hamuje rozwój owada i nie pozwala przeistoczyć się w dorosłego osobnika.

Larwicyd jest bezpieczny dla ryb  i ludzi, działa tylko na larwy owadów w wodzie.

Osy i szerszenie to kolejne owady które nie tylko potrafią przestraszyć człowieka ale też są bezpośrednim niebezpieczeństwem dla osób uczulonych i dzieci.

Nasze usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu przy sprzyjającej pogodzie wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.

Wszelkie używane przez nas preparaty posiadają niezbędne certyfikaty i pozwolenia m.in. ministerstwa zdrowia.

Zachęcamy do współpracy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31