Odkomarzanie, Zwalczanie os i szerszeni. Zwalczanie kleszczy

Sezon letni to utrapienie pod względem owadów i insektów - kleszcze, osy, szerszenie i irytujące komary.

Nasza firma specjalizuje się w zapobieganiu inwazji owadów na działkach, w ogrodach czy dowolnej innej otwartej przestrzeni.

Odkomarzanie to inaczej zamgławianie przestrzenne które ma na celu drastycznie zmniejszyć ilość owadów na danym terenie poprzez nanoszenie preparatów kontaktowych tzw. insektycydów na miejsca gdzie lubią przebywać niepożądane owady.

Likwidujemy miejsca bytowania komarów, kleszczy, much i mszyc - szczególnie wysoka trawa, drzewa iglaste, zacienione wilgotne miejsca, oczka wodne, stawy itp.

Jeżeli na danym terenie występuje stojąca woda dodajemy do niej larwicyd - naturalny preparat który hamuje rozwój owada i nie pozwala przeistoczyć się w dorosłego osobnika.

Larwicyd jest bezpieczny dla ryb  i ludzi, działa tylko na larwy owadów w wodzie.

Osy i szerszenie to kolejne owady które nie tylko potrafią przestraszyć człowieka ale też są bezpośrednim niebezpieczeństwem dla osób uczulonych i dzieci.

Nasze usługi wykonujemy 7 dni w tygodniu przy sprzyjającej pogodzie wczesnym rankiem lub późnym popołudniem.

Wszelkie używane przez nas preparaty posiadają niezbędne certyfikaty i pozwolenia m.in. ministerstwa zdrowia.

Zachęcamy do współpracy.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31