Odkomarzanie, zwalczanie komarów i opryski na komary oraz kleszcze. Zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie to zamgławianie oraz oprysk za pomocą maszyn spalinowych roślinności znajdujących się na terenie działki oraz na terenach przyległych.
Zwalczanie komarów to także likwidacja larw komarów i meszek w środowisku jakim się rozmnażają czyli stojącej wodzie – staw, oczko wodne, rozlewiska itp. poprzez aplikację preparatu który hamuje ich rozwój.
Preparat kontaktowy rozprowadzany na roślinności wspomagany jest preparatami które mają za zadanie pomagać w równomiernym rozprowadzeniu chemii oraz uodpornić na warunki atmosferyczne (opady).

Efekt odkomarzania utrzymuje się od 3 do 5 nawet 6 tygodni (zależy od częstotliwości opadów, podlewania) – nowych rozlewisk w których rozmnażają się nowe komary, meszki.

Zmorą wszystkich co mają ogrody, działki itp. są nie tylko komary ale również kleszcze które są dla wszystkich ludzi i zwierząt bardzo niebezpieczne.
Nasza firma wykonuje zamgławianie terenów na których występują lub mogą występować kleszcze, meszki, mszyce itp.

Kolejne owady jakie zagrażają szczególnie alergikom to osy, pszczoły i szerszenie, potrafią również napędzić stracha szczególnie kiedy jesteśmy uczuleni lub mamy małe dzieci.
Nasza firma szybko i skutecznie likwiduje gniazda – (gniazda pszczół są zdejmowane i oddawane pszczelarzom.)
Wszelkich niechcianych owadów i insektów jesteśmy w stanie szybko i skutecznie się pozbyć.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01