Odkomarzanie, zwalczanie komarów i opryski na komary oraz kleszcze. Zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie to zamgławianie oraz oprysk za pomocą maszyn spalinowych roślinności znajdujących się na terenie działki oraz na terenach przyległych.
Zwalczanie komarów to także likwidacja larw komarów i meszek w środowisku jakim się rozmnażają czyli stojącej wodzie – staw, oczko wodne, rozlewiska itp. poprzez aplikację preparatu który hamuje ich rozwój.
Preparat kontaktowy rozprowadzany na roślinności wspomagany jest preparatami które mają za zadanie pomagać w równomiernym rozprowadzeniu chemii oraz uodpornić na warunki atmosferyczne (opady).

Efekt odkomarzania utrzymuje się od 3 do 5 nawet 6 tygodni (zależy od częstotliwości opadów, podlewania) – nowych rozlewisk w których rozmnażają się nowe komary, meszki.

Zmorą wszystkich co mają ogrody, działki itp. są nie tylko komary ale również kleszcze które są dla wszystkich ludzi i zwierząt bardzo niebezpieczne.
Nasza firma wykonuje zamgławianie terenów na których występują lub mogą występować kleszcze, meszki, mszyce itp.

Kolejne owady jakie zagrażają szczególnie alergikom to osy, pszczoły i szerszenie, potrafią również napędzić stracha szczególnie kiedy jesteśmy uczuleni lub mamy małe dzieci.
Nasza firma szybko i skutecznie likwiduje gniazda – (gniazda pszczół są zdejmowane i oddawane pszczelarzom.)
Wszelkich niechcianych owadów i insektów jesteśmy w stanie szybko i skutecznie się pozbyć.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31