Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i opryski na komary oraz kleszcze. Zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie to zamgławianie oraz oprysk za pomocą maszyn spalinowych roślinności znajdujących się na terenie działki oraz na terenach przyległych.
Zwalczanie komarów to także likwidacja larw komarów i meszek w środowisku jakim się rozmnażają czyli stojącej wodzie – staw, oczko wodne, rozlewiska itp. poprzez aplikację preparatu który hamuje ich rozwój.
Preparat kontaktowy rozprowadzany na roślinności wspomagany jest preparatami które mają za zadanie pomagać w równomiernym rozprowadzeniu chemii oraz uodpornić na warunki atmosferyczne (opady).

Efekt odkomarzania utrzymuje się od 3 do 5 nawet 6 tygodni (zależy od częstotliwości opadów, podlewania) – nowych rozlewisk w których rozmnażają się nowe komary, meszki.

Zmorą wszystkich co mają ogrody, działki itp. są nie tylko komary ale również kleszcze które są dla wszystkich ludzi i zwierząt bardzo niebezpieczne.
Nasza firma wykonuje zamgławianie terenów na których występują lub mogą występować kleszcze, meszki, mszyce itp.

Kolejne owady jakie zagrażają szczególnie alergikom to osy, pszczoły i szerszenie, potrafią również napędzić stracha szczególnie kiedy jesteśmy uczuleni lub mamy małe dzieci.
Nasza firma szybko i skutecznie likwiduje gniazda – (gniazda pszczół są zdejmowane i oddawane pszczelarzom.)
Wszelkich niechcianych owadów i insektów jesteśmy w stanie szybko i skutecznie się pozbyć.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31