Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

ODKOMARZANIE, ZWALCZANIE KLESZCZY, OS I SZERSZENI

Ten tydzień był dla naszej firmy rozpoczęciem sezonu zwalczania owadów latających i biegających (komary, szerszenie, osy, kleszcze, meszki, muchy, gzy) na terenach otwartych ale też w domach i domkach działkowych, letniskowych itp.
Na początku tygodnia dostaliśmy wezwanie do gniazda szerszeni które znajdowało się w domku letniskowym koło Mińska Mazowieckiego.
Nasza ekipa pojechała na miejsce po zachodzie słońca kiedy szerszenie były spokojniejsze, zlokalizowano gniazdo na strychu domku gdzie wlatywały przez szczelinę w drewnie.
Po założeniu specjalnego kombinezonu przez naszego pracownika przystąpił on do działania i już po kilku minutach zostało tylko zabezpieczenie starego otworu w drewnie a nasi klienci mogli w spokoju cieszyć się urlopem.
Kolejne zlecenie wykonaliśmy następnego dnia rano, u naszych stałych klientów z Konstancina którzy korzystają z odkomarzania już od kilku lat. Na miejscu okazało się ,że trzeba również pozbyć się mrówek z ogrodu co nie było dla nas większym problemem.
Tego samego dnia przeprowadziliśmy oprysk na komary w Piasecznie gdzie zwalczaliśmy również pojawiające się na działce kleszcze.  Kliencie posiadali na działce mały staw który był przyczyną pojawiania się bardzo dużej ilości komarów i meszek. Do stawu został dodany preparat zwalczający larwy owadów w wodzie. Preparaty do stosowania w wodzie są bezpieczne dla ludzi, ryb i zwierząt.
Ze względu na dużą powierzchnię działki i sporego zagęszczenia zdecydowaliśmy się wykonać odkomarzanie metodą „na gorąco” czyli za pomocą gorącej mgły, wytwarzanej ze specjalnej maszyny do zamgławiania.
Wieczorem wykonaliśmy kolejne odkomarzanie tym razem na Białołęce, gdzie na usługę zdecydowało się całe osiedle domków jednorodzinnych. Usługę wykonywały trzy ekipy i skończyliśmy już po ok. 2h. Efekt odkomarzania był natychmiastowy ! A my zyskaliśmy kolejnych stałych klientów.
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości bądź chcą porady – zachęcamy do korzystania z formularza na naszej stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego.

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja, zamgławianie, covid-19

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie powierzchni preparatem posiadającym badania potwierdzające szybką neutralizację Covid-19 Zamgławiamy biura, szkoły, magazyny, hale produkcyjne i wszelkie inne...

Chemia art. DDD oraz usługi.

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja oraz zabezpieczenie przed ptactwem. Sklep i usługi Basma-DDD Al. Jana Pawła II 65 01-038 Warszawa www.sklep.basma-ddd.pl Mamy zaszczyt zaoferować Państwu produkty do deratyzacji czyli zwalczania...

Sprzątanie oraz ozonowanie, dezynfekcja i opróżnianie mieszkań

Nasza firma oferuje profesjonal;ne usługi z zakresu sprzątania, dezynfekcji oraz opróżniania mieszkań po zdażeniach losowych takich jak zgon w mieszkaniu, zalanie z powodu awarii systemu wod.-kan. czy opróżnianie mieszkania po...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31