Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

ODKOMARZANIE, ZWALCZANIE KLESZCZY, OS I SZERSZENI

Ten tydzień był dla naszej firmy rozpoczęciem sezonu zwalczania owadów latających i biegających (komary, szerszenie, osy, kleszcze, meszki, muchy, gzy) na terenach otwartych ale też w domach i domkach działkowych, letniskowych itp.
Na początku tygodnia dostaliśmy wezwanie do gniazda szerszeni które znajdowało się w domku letniskowym koło Mińska Mazowieckiego.
Nasza ekipa pojechała na miejsce po zachodzie słońca kiedy szerszenie były spokojniejsze, zlokalizowano gniazdo na strychu domku gdzie wlatywały przez szczelinę w drewnie.
Po założeniu specjalnego kombinezonu przez naszego pracownika przystąpił on do działania i już po kilku minutach zostało tylko zabezpieczenie starego otworu w drewnie a nasi klienci mogli w spokoju cieszyć się urlopem.
Kolejne zlecenie wykonaliśmy następnego dnia rano, u naszych stałych klientów z Konstancina którzy korzystają z odkomarzania już od kilku lat. Na miejscu okazało się ,że trzeba również pozbyć się mrówek z ogrodu co nie było dla nas większym problemem.
Tego samego dnia przeprowadziliśmy oprysk na komary w Piasecznie gdzie zwalczaliśmy również pojawiające się na działce kleszcze.  Kliencie posiadali na działce mały staw który był przyczyną pojawiania się bardzo dużej ilości komarów i meszek. Do stawu został dodany preparat zwalczający larwy owadów w wodzie. Preparaty do stosowania w wodzie są bezpieczne dla ludzi, ryb i zwierząt.
Ze względu na dużą powierzchnię działki i sporego zagęszczenia zdecydowaliśmy się wykonać odkomarzanie metodą „na gorąco” czyli za pomocą gorącej mgły, wytwarzanej ze specjalnej maszyny do zamgławiania.
Wieczorem wykonaliśmy kolejne odkomarzanie tym razem na Białołęce, gdzie na usługę zdecydowało się całe osiedle domków jednorodzinnych. Usługę wykonywały trzy ekipy i skończyliśmy już po ok. 2h. Efekt odkomarzania był natychmiastowy ! A my zyskaliśmy kolejnych stałych klientów.
Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości bądź chcą porady – zachęcamy do korzystania z formularza na naszej stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01