Odkomarzanie Warszawa, Piaseczno, Łomianki, Wilanów, Konstancin, Kampinos

Nasza firma między innymi w okresie letnim zajmuje się zwalczaniem komarów, kleszczy, mszyc, meszek, os i szerszeni.
Działamy na terenie całego woj.Mazowieckiego 7 dni w tygodniu !
Nasza firma posiada wszelkie branżowe certyfikaty i zaświadczenia, używamy tylko sprawdzonych preparatów które posiadają pozwolenia unijne oraz pozytywne opinie Ministerstwa Zdrowia.
Nasz sprzęt to markowe, profesjonalne urządzenia i maszyny pozwalające nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Odkomarzanie to aplikacja preparatów kontaktowych na roślinność oraz w miejsca bytowania owadów, dodatkowo gdy występuje na danym terenie stojąca woda (staw, jeziorko, oczko wodne) dodajemy preparat hamujący rozwój owadów w ich środowisku lęgowym przez co nie powstają nowe, dorosłe komary, meszki itp. Preparaty są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i ryb.
Mają Państwo problem z osami lub szerszeniami ? - Czasem muszą się tym zająć specjaliści - chętnie pomożemy pozbyć się problemu.
Kleszcze, mszyce, pająki pojawiły się na Państwa działce? również nasza firma szybko i profesjonalnie może tym się zająć.


Odkomarzanie Piaseczno Odkomarzanie Wilanów Odkomarzanie Kampinos Odkomarzanie Konstancin Odkomarzanie Łomianki

 

 

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31