Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie Warszawa, Piaseczno, Łomianki, Wilanów, Konstancin, Kampinos

Nasza firma między innymi w okresie letnim zajmuje się zwalczaniem komarów, kleszczy, mszyc, meszek, os i szerszeni.
Działamy na terenie całego woj.Mazowieckiego 7 dni w tygodniu !
Nasza firma posiada wszelkie branżowe certyfikaty i zaświadczenia, używamy tylko sprawdzonych preparatów które posiadają pozwolenia unijne oraz pozytywne opinie Ministerstwa Zdrowia.
Nasz sprzęt to markowe, profesjonalne urządzenia i maszyny pozwalające nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Odkomarzanie to aplikacja preparatów kontaktowych na roślinność oraz w miejsca bytowania owadów, dodatkowo gdy występuje na danym terenie stojąca woda (staw, jeziorko, oczko wodne) dodajemy preparat hamujący rozwój owadów w ich środowisku lęgowym przez co nie powstają nowe, dorosłe komary, meszki itp. Preparaty są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i ryb.
Mają Państwo problem z osami lub szerszeniami ? - Czasem muszą się tym zająć specjaliści - chętnie pomożemy pozbyć się problemu.
Kleszcze, mszyce, pająki pojawiły się na Państwa działce? również nasza firma szybko i profesjonalnie może tym się zająć.


Odkomarzanie Piaseczno Odkomarzanie Wilanów Odkomarzanie Kampinos Odkomarzanie Konstancin Odkomarzanie Łomianki

 

 

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31