Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie Warszawa, Piaseczno, Łomianki, Wilanów, Konstancin, Kampinos

Nasza firma między innymi w okresie letnim zajmuje się zwalczaniem komarów, kleszczy, mszyc, meszek, os i szerszeni.
Działamy na terenie całego woj.Mazowieckiego 7 dni w tygodniu !
Nasza firma posiada wszelkie branżowe certyfikaty i zaświadczenia, używamy tylko sprawdzonych preparatów które posiadają pozwolenia unijne oraz pozytywne opinie Ministerstwa Zdrowia.
Nasz sprzęt to markowe, profesjonalne urządzenia i maszyny pozwalające nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Odkomarzanie to aplikacja preparatów kontaktowych na roślinność oraz w miejsca bytowania owadów, dodatkowo gdy występuje na danym terenie stojąca woda (staw, jeziorko, oczko wodne) dodajemy preparat hamujący rozwój owadów w ich środowisku lęgowym przez co nie powstają nowe, dorosłe komary, meszki itp. Preparaty są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i ryb.
Mają Państwo problem z osami lub szerszeniami ? - Czasem muszą się tym zająć specjaliści - chętnie pomożemy pozbyć się problemu.
Kleszcze, mszyce, pająki pojawiły się na Państwa działce? również nasza firma szybko i profesjonalnie może tym się zająć.


Odkomarzanie Piaseczno Odkomarzanie Wilanów Odkomarzanie Kampinos Odkomarzanie Konstancin Odkomarzanie Łomianki

 

 

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31