Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Zajmujemy się profesjonalnym zamgławianiem terenów zielonych czyli tzw. odkomarzaniem - zwalczaniem komarów jak i kleszczy.
Usługę odkomarzania wykonujemy metodami zamgławiania ULV "na zimno" oraz "na gorąco" które dobieramy do specyfiki terenu i możliwości.
Zwalczamy również komary w wodzie (stawy, jeziorka itp.) poprzez dodawanie do niej naturalnego larwicydu dzięki któremu zatrzymujemy rozwój komarów.
Usługi odkomarzania wykonujemy przez cały sezon letni, codziennie kiedy tylko dopisuje pogoda.
Odkomarzanie pozwala zminimalizować występowanie irytujących komarów na danym terenie a zwalczanie kleszczy zabezpiecza nas przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez te owady.
Nasze wieloletnie doświadczenie, certyfikaty oraz opinie i ilość zadowolonych klientów to gwarancja skuteczności naszej firmy.
Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych i bezpiecznych preparatów.
Zachęcamy do sprawdzenia jak łatwo można zabezpieczyć dany teren przed komarami i kleszczami.
Zwalczamy również osy i szerszenie.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31