Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Zajmujemy się profesjonalnym zamgławianiem terenów zielonych czyli tzw. odkomarzaniem - zwalczaniem komarów jak i kleszczy.
Usługę odkomarzania wykonujemy metodami zamgławiania ULV "na zimno" oraz "na gorąco" które dobieramy do specyfiki terenu i możliwości.
Zwalczamy również komary w wodzie (stawy, jeziorka itp.) poprzez dodawanie do niej naturalnego larwicydu dzięki któremu zatrzymujemy rozwój komarów.
Usługi odkomarzania wykonujemy przez cały sezon letni, codziennie kiedy tylko dopisuje pogoda.
Odkomarzanie pozwala zminimalizować występowanie irytujących komarów na danym terenie a zwalczanie kleszczy zabezpiecza nas przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez te owady.
Nasze wieloletnie doświadczenie, certyfikaty oraz opinie i ilość zadowolonych klientów to gwarancja skuteczności naszej firmy.
Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych i bezpiecznych preparatów.
Zachęcamy do sprawdzenia jak łatwo można zabezpieczyć dany teren przed komarami i kleszczami.
Zwalczamy również osy i szerszenie.

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Sprzątamy po wypadkach losowych takich jak: zgon w mieszkaniu, zalanie, eksmisja, zaniedbanie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31