Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Zwalczanie kleszczy jak i komarów (odkomarzanie) to nakładanie chemii za pomocą specjalistycznych maszyn do zamgławiania „na zimno” i „na gorąco” na miejsca w których znajdują się owady.
Kleszcze i komary po kontakcie z preparatami do ich zwalczania umierają przez zaatakowanie ich układu nerwowego dzięki czemu automatycznie minimalizujemy ich występowanie.
Wszystkie preparaty jakich używamy posiadają certyfikaty i pozwolenia między innymi ministerstwa zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji, przebyte szkolenia i wykłady pozwalają nam na profesjonalne, skuteczne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt zwalczanie insektów i owadów.
Odkleszczanie i odkomarzanie pozwala na spokojne użytkowanie i cieszenie się własnym ogrodem, zapewnia komfort właścicielom danego terenu i gościom przy wszelkich imprezach plenerowych.
Nasze usługi wykonujemy dla osób prywatnych, ogródków działkowych, terenów hoteli i restauracji, domów weselnych, osiedli mieszkaniowych, przedszkoli czy ośrodków wypoczynkowych.
Do głównego preparatu zwalczającego kleszcze i komary dodajemy środki utrwalające oraz uodparniające na wodę.
Zwalczanie komarów i kleszczy wykonujemy na prywatnych małych ogródkach jak i na wielopowierzchniowych terenach otwartych a dzięki specjalistycznym maszynom, przystosowanym do montażu na samochodzie lub quadzie jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie i skutecznie przeprowadzić usługę na dużych i ciężkich terenach.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31