Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Zwalczanie kleszczy jak i komarów (odkomarzanie) to nakładanie chemii za pomocą specjalistycznych maszyn do zamgławiania „na zimno” i „na gorąco” na miejsca w których znajdują się owady.
Kleszcze i komary po kontakcie z preparatami do ich zwalczania umierają przez zaatakowanie ich układu nerwowego dzięki czemu automatycznie minimalizujemy ich występowanie.
Wszystkie preparaty jakich używamy posiadają certyfikaty i pozwolenia między innymi ministerstwa zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji, przebyte szkolenia i wykłady pozwalają nam na profesjonalne, skuteczne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt zwalczanie insektów i owadów.
Odkleszczanie i odkomarzanie pozwala na spokojne użytkowanie i cieszenie się własnym ogrodem, zapewnia komfort właścicielom danego terenu i gościom przy wszelkich imprezach plenerowych.
Nasze usługi wykonujemy dla osób prywatnych, ogródków działkowych, terenów hoteli i restauracji, domów weselnych, osiedli mieszkaniowych, przedszkoli czy ośrodków wypoczynkowych.
Do głównego preparatu zwalczającego kleszcze i komary dodajemy środki utrwalające oraz uodparniające na wodę.
Zwalczanie komarów i kleszczy wykonujemy na prywatnych małych ogródkach jak i na wielopowierzchniowych terenach otwartych a dzięki specjalistycznym maszynom, przystosowanym do montażu na samochodzie lub quadzie jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie i skutecznie przeprowadzić usługę na dużych i ciężkich terenach.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31