Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, opryski na komary i kleszcze.

Zwalczanie kleszczy jak i komarów (odkomarzanie) to nakładanie chemii za pomocą specjalistycznych maszyn do zamgławiania „na zimno” i „na gorąco” na miejsca w których znajdują się owady.
Kleszcze i komary po kontakcie z preparatami do ich zwalczania umierają przez zaatakowanie ich układu nerwowego dzięki czemu automatycznie minimalizujemy ich występowanie.
Wszystkie preparaty jakich używamy posiadają certyfikaty i pozwolenia między innymi ministerstwa zdrowia.
Wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji, przebyte szkolenia i wykłady pozwalają nam na profesjonalne, skuteczne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt zwalczanie insektów i owadów.
Odkleszczanie i odkomarzanie pozwala na spokojne użytkowanie i cieszenie się własnym ogrodem, zapewnia komfort właścicielom danego terenu i gościom przy wszelkich imprezach plenerowych.
Nasze usługi wykonujemy dla osób prywatnych, ogródków działkowych, terenów hoteli i restauracji, domów weselnych, osiedli mieszkaniowych, przedszkoli czy ośrodków wypoczynkowych.
Do głównego preparatu zwalczającego kleszcze i komary dodajemy środki utrwalające oraz uodparniające na wodę.
Zwalczanie komarów i kleszczy wykonujemy na prywatnych małych ogródkach jak i na wielopowierzchniowych terenach otwartych a dzięki specjalistycznym maszynom, przystosowanym do montażu na samochodzie lub quadzie jesteśmy w stanie dotrzeć wszędzie i skutecznie przeprowadzić usługę na dużych i ciężkich terenach.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01