Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie inaczej zwane zamgławianiem, to oprysk roślinności preparatami do zwalczania komarów, kleszczy, much, gzów itp.
Nasza firma zajmuje się również zwalczaniem i zdejmowaniem gniazd os i szerszeni.
Oprysk na komary to jedyna bezpieczna i skuteczna na dłuższy okres czasu metoda minimalizująca występowanie niebezpiecznych i uciążliwych owadów i insektów.
Zajmujemy się zwalczaniem komarów i kleszczy od kwietnia do września, jeden oprysk w zależności od warunków atmosferycznych zabezpiecza nam dany teren na min. od 2-3 do 6 tyg.
Zwalcz komary i kleszcze już dziś, pozbądź się niebezpiecznych owadów ze swojego ogrodu, nadaj prestiż i pozwól w spokoju odpoczywać swoim gościom.
Kleszcze są bardzo niebezpieczne, przenoszą choroby i zarażają wirusami i boleriozą która może doprowadzić do trwałego uszkodzenia organizmu i ciała a nawet śmierci. Nie ma na to szczepionki !
Setki klientów przekonało się już do tej metody zwalczania owadów.
Sprawdź sam, a my zyskamy kolejnego stałego klienta !
Jesteśmy profesjonalną firmą która istnieje od 1999r. - nie działamy sezonowo.
Posiadamy niezbędne certyfikaty, pozwolenia i dyplomy.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31