Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni

Odkomarzanie inaczej zwane zamgławianiem, to oprysk roślinności preparatami do zwalczania komarów, kleszczy, much, gzów itp.
Nasza firma zajmuje się również zwalczaniem i zdejmowaniem gniazd os i szerszeni.
Oprysk na komary to jedyna bezpieczna i skuteczna na dłuższy okres czasu metoda minimalizująca występowanie niebezpiecznych i uciążliwych owadów i insektów.
Zajmujemy się zwalczaniem komarów i kleszczy od kwietnia do września, jeden oprysk w zależności od warunków atmosferycznych zabezpiecza nam dany teren na min. od 2-3 do 6 tyg.
Zwalcz komary i kleszcze już dziś, pozbądź się niebezpiecznych owadów ze swojego ogrodu, nadaj prestiż i pozwól w spokoju odpoczywać swoim gościom.
Kleszcze są bardzo niebezpieczne, przenoszą choroby i zarażają wirusami i boleriozą która może doprowadzić do trwałego uszkodzenia organizmu i ciała a nawet śmierci. Nie ma na to szczepionki !
Setki klientów przekonało się już do tej metody zwalczania owadów.
Sprawdź sam, a my zyskamy kolejnego stałego klienta !
Jesteśmy profesjonalną firmą która istnieje od 1999r. - nie działamy sezonowo.
Posiadamy niezbędne certyfikaty, pozwolenia i dyplomy.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31