Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni Woj.Mazowieckie


Zwalczanie komarów - inaczej odkomarzanie lub oprysk na komary, zamgławianie to skuteczne minimalizowanie występowania owadów na Państwa terenie.
Nanoszony preparat na roślinność gdzie chowają się komary powoduje ich porażenie poprzez atak po kontakcie na ich układ nerwowy.
Brak komarów w roślinności gdzie się chowają w ciągu dnia = brak komarów w porach dnia kiedy najbardziej atakują.
To samo tyczy się kleszczy które są bardzo niebezpieczne dla ludzi i zwierząt - tworzymy barierę po której przekroczeniu kleszcz napotyka się na preparat co następnie go unieszkodliwia.
Pamiętajmy - kleszcze są bardzo niebezpieczne - bolerioza, zapalenie opon mózgowych, odkleszczowe zapalenie mózgowe - uszkodzenie organizmu które w następstwie uszkadza trwale nasze ciało i mózg.
Słyszy się również o tym iż komary zaczynają przenosić różne choroby, do tego potrafią uniemożliwić wypoczynek lub imprezę na świeżym powietrzu.
Nakładanie na siebie, pryskanie i wdychanie preparatów przeciwko komarom na pewno nie jest dla nas zdrowe i nie zapewnia bezpiecznej 100% ochrony.
Osy i szerszenie - zwalczamy zarówno osy jak i szerszenie, zdejmujemy gniazda lub zatruwamy.
Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie które pozwala nam na szybkie i profesjonalne oraz bezpieczne wykonanie usługi zwalczania os i szerszeni.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
kontakt: 608-484-478 www.basma-ddd.pl Zwalczanie komarów, zwalczanie kleszczy, zwalczanie os, zwalczanie szerszeni Warszawa, całe woj. Mazowieckie.

Ostatnie wpisy

Dezynfekcja, zamgławianie, covid-19

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie powierzchni preparatem posiadającym badania potwierdzające szybką neutralizację Covid-19 Zamgławiamy biura, szkoły, magazyny, hale produkcyjne i wszelkie inne...

Chemia art. DDD oraz usługi.

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja oraz zabezpieczenie przed ptactwem. Sklep i usługi Basma-DDD Al. Jana Pawła II 65 01-038 Warszawa www.sklep.basma-ddd.pl Mamy zaszczyt zaoferować Państwu produkty do deratyzacji czyli zwalczania...

Sprzątanie oraz ozonowanie, dezynfekcja i opróżnianie mieszkań

Nasza firma oferuje profesjonal;ne usługi z zakresu sprzątania, dezynfekcji oraz opróżniania mieszkań po zdażeniach losowych takich jak zgon w mieszkaniu, zalanie z powodu awarii systemu wod.-kan. czy opróżnianie mieszkania po...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31