Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni Woj.Mazowieckie


Zwalczanie komarów - inaczej odkomarzanie lub oprysk na komary, zamgławianie to skuteczne minimalizowanie występowania owadów na Państwa terenie.
Nanoszony preparat na roślinność gdzie chowają się komary powoduje ich porażenie poprzez atak po kontakcie na ich układ nerwowy.
Brak komarów w roślinności gdzie się chowają w ciągu dnia = brak komarów w porach dnia kiedy najbardziej atakują.
To samo tyczy się kleszczy które są bardzo niebezpieczne dla ludzi i zwierząt - tworzymy barierę po której przekroczeniu kleszcz napotyka się na preparat co następnie go unieszkodliwia.
Pamiętajmy - kleszcze są bardzo niebezpieczne - bolerioza, zapalenie opon mózgowych, odkleszczowe zapalenie mózgowe - uszkodzenie organizmu które w następstwie uszkadza trwale nasze ciało i mózg.
Słyszy się również o tym iż komary zaczynają przenosić różne choroby, do tego potrafią uniemożliwić wypoczynek lub imprezę na świeżym powietrzu.
Nakładanie na siebie, pryskanie i wdychanie preparatów przeciwko komarom na pewno nie jest dla nas zdrowe i nie zapewnia bezpiecznej 100% ochrony.
Osy i szerszenie - zwalczamy zarówno osy jak i szerszenie, zdejmujemy gniazda lub zatruwamy.
Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie które pozwala nam na szybkie i profesjonalne oraz bezpieczne wykonanie usługi zwalczania os i szerszeni.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
kontakt: 608-484-478 www.basma-ddd.pl Zwalczanie komarów, zwalczanie kleszczy, zwalczanie os, zwalczanie szerszeni Warszawa, całe woj. Mazowieckie.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01