Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni Woj.Mazowieckie


Zwalczanie komarów - inaczej odkomarzanie lub oprysk na komary, zamgławianie to skuteczne minimalizowanie występowania owadów na Państwa terenie.
Nanoszony preparat na roślinność gdzie chowają się komary powoduje ich porażenie poprzez atak po kontakcie na ich układ nerwowy.
Brak komarów w roślinności gdzie się chowają w ciągu dnia = brak komarów w porach dnia kiedy najbardziej atakują.
To samo tyczy się kleszczy które są bardzo niebezpieczne dla ludzi i zwierząt - tworzymy barierę po której przekroczeniu kleszcz napotyka się na preparat co następnie go unieszkodliwia.
Pamiętajmy - kleszcze są bardzo niebezpieczne - bolerioza, zapalenie opon mózgowych, odkleszczowe zapalenie mózgowe - uszkodzenie organizmu które w następstwie uszkadza trwale nasze ciało i mózg.
Słyszy się również o tym iż komary zaczynają przenosić różne choroby, do tego potrafią uniemożliwić wypoczynek lub imprezę na świeżym powietrzu.
Nakładanie na siebie, pryskanie i wdychanie preparatów przeciwko komarom na pewno nie jest dla nas zdrowe i nie zapewnia bezpiecznej 100% ochrony.
Osy i szerszenie - zwalczamy zarówno osy jak i szerszenie, zdejmujemy gniazda lub zatruwamy.
Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie które pozwala nam na szybkie i profesjonalne oraz bezpieczne wykonanie usługi zwalczania os i szerszeni.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
kontakt: 608-484-478 www.basma-ddd.pl Zwalczanie komarów, zwalczanie kleszczy, zwalczanie os, zwalczanie szerszeni Warszawa, całe woj. Mazowieckie.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31