Odkomarzanie, oprysk na komary i kleszcze, zwalczanie os i szerszeni Woj.Mazowieckie


Zwalczanie komarów - inaczej odkomarzanie lub oprysk na komary, zamgławianie to skuteczne minimalizowanie występowania owadów na Państwa terenie.
Nanoszony preparat na roślinność gdzie chowają się komary powoduje ich porażenie poprzez atak po kontakcie na ich układ nerwowy.
Brak komarów w roślinności gdzie się chowają w ciągu dnia = brak komarów w porach dnia kiedy najbardziej atakują.
To samo tyczy się kleszczy które są bardzo niebezpieczne dla ludzi i zwierząt - tworzymy barierę po której przekroczeniu kleszcz napotyka się na preparat co następnie go unieszkodliwia.
Pamiętajmy - kleszcze są bardzo niebezpieczne - bolerioza, zapalenie opon mózgowych, odkleszczowe zapalenie mózgowe - uszkodzenie organizmu które w następstwie uszkadza trwale nasze ciało i mózg.
Słyszy się również o tym iż komary zaczynają przenosić różne choroby, do tego potrafią uniemożliwić wypoczynek lub imprezę na świeżym powietrzu.
Nakładanie na siebie, pryskanie i wdychanie preparatów przeciwko komarom na pewno nie jest dla nas zdrowe i nie zapewnia bezpiecznej 100% ochrony.
Osy i szerszenie - zwalczamy zarówno osy jak i szerszenie, zdejmujemy gniazda lub zatruwamy.
Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie które pozwala nam na szybkie i profesjonalne oraz bezpieczne wykonanie usługi zwalczania os i szerszeni.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.
kontakt: 608-484-478 www.basma-ddd.pl Zwalczanie komarów, zwalczanie kleszczy, zwalczanie os, zwalczanie szerszeni Warszawa, całe woj. Mazowieckie.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01