Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy

Dzięki opryskowi na komary i kleszcze stwarzamy barierę na danym terenie przez co minimalizujemy występowanie ich w naszym ogrodzie czy działce.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy metodą zamgławiania – na zimno oraz na gorąco to znaczy są to dwie metody nanoszenia preparatu.
Tzw. Na zimno to rozpylanie preparatu punktowo na dane drzewo, krzak itp. Metoda tzw. Na gorąco to wytwarzanie gęstej mgły czyli nośnika na bazie glikolu oraz insektycydu. 
Metoda na gorąco pozwala na zamgławianie dużych połaci terenu oraz dociera w zakamarki gęstego zalesienia czy trudno dostępnych miejsc takich jak np. podmokłe tereny.

Odkomarzanie czy też tzw. Odkleszczanie wykonujemy przy sprzyjających warunkach atm. 
Działamy na terenie woj. Mazowieckiego.
W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub za pomocą maila.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31