Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy

Dzięki opryskowi na komary i kleszcze stwarzamy barierę na danym terenie przez co minimalizujemy występowanie ich w naszym ogrodzie czy działce.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy metodą zamgławiania – na zimno oraz na gorąco to znaczy są to dwie metody nanoszenia preparatu.
Tzw. Na zimno to rozpylanie preparatu punktowo na dane drzewo, krzak itp. Metoda tzw. Na gorąco to wytwarzanie gęstej mgły czyli nośnika na bazie glikolu oraz insektycydu. 
Metoda na gorąco pozwala na zamgławianie dużych połaci terenu oraz dociera w zakamarki gęstego zalesienia czy trudno dostępnych miejsc takich jak np. podmokłe tereny.

Odkomarzanie czy też tzw. Odkleszczanie wykonujemy przy sprzyjających warunkach atm. 
Działamy na terenie woj. Mazowieckiego.
W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub za pomocą maila.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31