Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy

Dzięki opryskowi na komary i kleszcze stwarzamy barierę na danym terenie przez co minimalizujemy występowanie ich w naszym ogrodzie czy działce.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy metodą zamgławiania – na zimno oraz na gorąco to znaczy są to dwie metody nanoszenia preparatu.
Tzw. Na zimno to rozpylanie preparatu punktowo na dane drzewo, krzak itp. Metoda tzw. Na gorąco to wytwarzanie gęstej mgły czyli nośnika na bazie glikolu oraz insektycydu. 
Metoda na gorąco pozwala na zamgławianie dużych połaci terenu oraz dociera w zakamarki gęstego zalesienia czy trudno dostępnych miejsc takich jak np. podmokłe tereny.

Odkomarzanie czy też tzw. Odkleszczanie wykonujemy przy sprzyjających warunkach atm. 
Działamy na terenie woj. Mazowieckiego.
W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub za pomocą maila.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01