Odkomarzanie czyli zwalczanie komarów i kleszczy

Dzięki opryskowi na komary i kleszcze stwarzamy barierę na danym terenie przez co minimalizujemy występowanie ich w naszym ogrodzie czy działce.
Oprysk na komary i kleszcze wykonujemy metodą zamgławiania – na zimno oraz na gorąco to znaczy są to dwie metody nanoszenia preparatu.
Tzw. Na zimno to rozpylanie preparatu punktowo na dane drzewo, krzak itp. Metoda tzw. Na gorąco to wytwarzanie gęstej mgły czyli nośnika na bazie glikolu oraz insektycydu. 
Metoda na gorąco pozwala na zamgławianie dużych połaci terenu oraz dociera w zakamarki gęstego zalesienia czy trudno dostępnych miejsc takich jak np. podmokłe tereny.

Odkomarzanie czy też tzw. Odkleszczanie wykonujemy przy sprzyjających warunkach atm. 
Działamy na terenie woj. Mazowieckiego.
W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub za pomocą maila.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31