Ochrona przed wirusami - ozonowanie. Najlepsza dezynfekcja.

Dezynfekcja ozonem to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji.
Do tego bardzo szybkie działanie, bez konieczności zmywania powierzchni jak np. po zamgławianiu preparatami do dezynfekcji.
Ozonowanie to wytworzenie z generatorów ozonu dużej ilości gazu który natychmiast dezynfekuje znajdujące się w danym pomieszczeniu przedmioty i oczyszcza powietrze.
Ozonujemy mieszkania, biura, przedszkola i szkoły, salony kosmetycze, samochody i wiele innych.
W dzisiejszych czasach warto raz na jakiś czas oczyścić z wszelkich wirusów i bakterii pomieszczenia w których spędzamy najwięcej czasu a przy okazji odświeżyć powietrze i zlikwidować zapachy np. od dymu papierosowego.
Pozbądź się groźnych wirusów i bakterii już dziś! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31