Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Ochrona przed wirusami - ozonowanie. Najlepsza dezynfekcja.

Dezynfekcja ozonem to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji.
Do tego bardzo szybkie działanie, bez konieczności zmywania powierzchni jak np. po zamgławianiu preparatami do dezynfekcji.
Ozonowanie to wytworzenie z generatorów ozonu dużej ilości gazu który natychmiast dezynfekuje znajdujące się w danym pomieszczeniu przedmioty i oczyszcza powietrze.
Ozonujemy mieszkania, biura, przedszkola i szkoły, salony kosmetycze, samochody i wiele innych.
W dzisiejszych czasach warto raz na jakiś czas oczyścić z wszelkich wirusów i bakterii pomieszczenia w których spędzamy najwięcej czasu a przy okazji odświeżyć powietrze i zlikwidować zapachy np. od dymu papierosowego.
Pozbądź się groźnych wirusów i bakterii już dziś! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31