Ochrona przed wirusami - ozonowanie. Najlepsza dezynfekcja.

Dezynfekcja ozonem to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod dezynfekcji.
Do tego bardzo szybkie działanie, bez konieczności zmywania powierzchni jak np. po zamgławianiu preparatami do dezynfekcji.
Ozonowanie to wytworzenie z generatorów ozonu dużej ilości gazu który natychmiast dezynfekuje znajdujące się w danym pomieszczeniu przedmioty i oczyszcza powietrze.
Ozonujemy mieszkania, biura, przedszkola i szkoły, salony kosmetycze, samochody i wiele innych.
W dzisiejszych czasach warto raz na jakiś czas oczyścić z wszelkich wirusów i bakterii pomieszczenia w których spędzamy najwięcej czasu a przy okazji odświeżyć powietrze i zlikwidować zapachy np. od dymu papierosowego.
Pozbądź się groźnych wirusów i bakterii już dziś! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31