Mycie chodników, elewacji, usuwanie graffiti

Nasza firma oferuje Państwu wszelkie usługi związane ze sprzątaniem, myciem i doczyszczaniem.

Zajmiemy się Państwa chodnikiem, elewacją domu, posprzątamy po zalaniu czy remoncie.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz kadrę pracowniczą do wykonania każdego rodzaju zlecenia związanego z utrzymaniem porządku.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, szybkość działania oraz dbanie o zadowolenie klienta.

Firma Basma istnieje na rynku od 1999r. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaplecze finansowe, kadrowe i logistyczne do rzetelnego wykonania każdego zlecenia.

Zajmujemy się również sprzątaniem specjalistycznym, połączonym z dezynfekcja i dezynsekcją np. Sprzątanie strychów po gołębiach, zabezpieczanie budynku przed ptactwem, sprzątanie lokali po eksmisji itp.

Jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć elewację przed graffiti lub je usunąć to zachęcamy do kontaktu z nami, używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub o kontakt z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31