Mycie chodników, elewacji, usuwanie graffiti

Nasza firma oferuje Państwu wszelkie usługi związane ze sprzątaniem, myciem i doczyszczaniem.

Zajmiemy się Państwa chodnikiem, elewacją domu, posprzątamy po zalaniu czy remoncie.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz kadrę pracowniczą do wykonania każdego rodzaju zlecenia związanego z utrzymaniem porządku.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, szybkość działania oraz dbanie o zadowolenie klienta.

Firma Basma istnieje na rynku od 1999r. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaplecze finansowe, kadrowe i logistyczne do rzetelnego wykonania każdego zlecenia.

Zajmujemy się również sprzątaniem specjalistycznym, połączonym z dezynfekcja i dezynsekcją np. Sprzątanie strychów po gołębiach, zabezpieczanie budynku przed ptactwem, sprzątanie lokali po eksmisji itp.

Jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć elewację przed graffiti lub je usunąć to zachęcamy do kontaktu z nami, używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub o kontakt z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie mieszkań po zgonach Warszawa

Sprzątanie, dezynfekcja, opróżnainie mieszkań po zmarłych to część usług jakie wykonujemy. Posiadamy 12 lat doświadczenia, wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia.

Sprzątanie mieszkania po zgonie, ozonowanie i zamgławianie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi opróżniania mieszkań, sprzątania po zgonie, utylizacji rzeczy. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem usług z zakresu sprzątania specjalistycznego. Pomożemy Państwu w ciężkich chwilach...

Sprzątanie po zgonie Warszawa

Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się specjalistycznym i kompleksowym sprzątaniem po zgonach to jesteśmy tu aby Państwu pomóc. 12 lat doświadczenia, wszelkie pozwolenia i certyfikaty oraz przebyte szkolenia to gwarancja należycie...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31