Mycie chodników, elewacji, usuwanie graffiti

Nasza firma oferuje Państwu wszelkie usługi związane ze sprzątaniem, myciem i doczyszczaniem.

Zajmiemy się Państwa chodnikiem, elewacją domu, posprzątamy po zalaniu czy remoncie.

Posiadamy niezbędny sprzęt oraz kadrę pracowniczą do wykonania każdego rodzaju zlecenia związanego z utrzymaniem porządku.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, szybkość działania oraz dbanie o zadowolenie klienta.

Firma Basma istnieje na rynku od 1999r. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zaplecze finansowe, kadrowe i logistyczne do rzetelnego wykonania każdego zlecenia.

Zajmujemy się również sprzątaniem specjalistycznym, połączonym z dezynfekcja i dezynsekcją np. Sprzątanie strychów po gołębiach, zabezpieczanie budynku przed ptactwem, sprzątanie lokali po eksmisji itp.

Jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć elewację przed graffiti lub je usunąć to zachęcamy do kontaktu z nami, używamy sprawdzonych i bezpiecznych preparatów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub o kontakt z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31