Koronawirus, dezynfekcja biur i magazynów.

Jesteśmy od wielu lat liderem rynku usług w zakresie dezynfekcji. W dniu dzisiejszym zakończyliśmy wykonanie zlecenie dezynfekcji biur przy ul. Postępu w Warszawie o powierzchni ponad 8000m2.   

 

            Zleceniodawca z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa i wysłaniu prawie90% pracowników do zdalnej pracy domowej z ostrożności zdecydował się na odkażanie całej siedziby biur i magazynów. Zaproponowaliśmy dezynfekcję metodą zamgławiania ULV  oraz ozonowania innych pomieszczeń w których nie może być prowadzona dezynfekcja metodą „mikrokropelkową”.  

            

            Sądzimy, że dopiero teraz nasi zleceniodawcy dochodzą do wniosku, że dezynfekcje należy stosować również profilaktycznie, i że systematyczne odkażanie zapobiega rozprzestrzenianiu różnego rodzaju skażeń w tym alergenów i pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie wielu osób przebywających codziennie w tych samych pomieszczeniach i którzy używają tych samych sprzętów biurowych  oraz korzystają ze wspólnych toalet.  W związku z powyższym podpisaliśmy kolejna umowę na regularną cykliczną  dezynfekcję całego biurowca.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31