Kolce na ptaki, siatki, żel odstraszający, sprzątanie po gołębiach

Zabezpieczanie przed gołębiami, sprzątanie po gołębiach, mycie elewacji, system anty-ptak, kolce na gołębie, żele odstraszające, siatki.

Okres letni to idealny czas na zabezpieczenie obiektu przed ptactwem, mycie elewacji, sprzątanie odchodów, montaż kolców na ptaki lub siatek, aplikacja żelu odstraszającego.
Sprzątamy również strychy, poddasza, dachy, myjemy ciśnieniowo elewację, parapety, okna.
Należy pamiętać o okresie ochronnym – od kwietnia do października gołębie, ich gniazda i pisklaki jak i miejsca ich bytowania są pod ochroną i w takich przypadkach należy uzyskać pozwolenie na przeniesienie gniazd i ptaków w inne miejsce.
 Pamiętajmy również że odchody gołębie są trujące dla ludzi i zwierząt domowych i ich wdychanie jest bardzo niebezpieczne, a w gniazdach znajdują się pasożyty, kleszcze gołębie, zarazki i bakterie więc czasem nie ma na co czekać tylko szybko uprzątnąć, zabezpieczyć i poddać dezynsekcji oraz dezynfekcji takie miejsca więc jak najszybciej należy uzyskać zgodę z Ministerstwa Środowiska o przeniesienie gołębi.
Sprzątanie po gołębiach i zabezpieczanie obiektów przed ptactwem wykonujemy kompleksowo – od przeniesienia lub przepędzenia ptactwa przez wstępną dezynsekcję oraz dezynfekcję, mechaniczne usuwanie odchodów, gniazd i martwych ptaków, utylizację, umycie elewacji, parapetów, dachów, zabezpieczenie obiektu przed ptactwem oraz końcową dezynsekcję, dezynfekcję oraz usuwanie zapachów – ozonowanie co dodatkowo dezynfekuje pomieszczenie.
Inne nasze usługi jakie wykonujemy to mycie elewacji, mycie chodników, doczyszczanie garaży, sprzątanie po zalaniu, usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie elewacji preparatami anty-graffiti, usuwanie zapachów, wywóz gabarytów, ozonowanie, sprzątanie po eksmisji lub zaniedbaniu.
W okresie letnim wykonujemy również odkomarzanie czyli zamgławianie przestrzenne – likwidacja komarów, mszyc, kleszczy, meszek.
Oprysk na komary wykonujemy za pomocą maszyn do zamgławiania „na zimno” lub „gorąco” są to dwie metody odkomarzania które dobieramy zależnie od zalesienia i wielkości działki.
W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31