Kolce na ptaki, siatki, żel odstraszający, sprzątanie po gołębiach

Zabezpieczanie przed gołębiami, sprzątanie po gołębiach, mycie elewacji, system anty-ptak, kolce na gołębie, żele odstraszające, siatki.

Okres letni to idealny czas na zabezpieczenie obiektu przed ptactwem, mycie elewacji, sprzątanie odchodów, montaż kolców na ptaki lub siatek, aplikacja żelu odstraszającego.
Sprzątamy również strychy, poddasza, dachy, myjemy ciśnieniowo elewację, parapety, okna.
Należy pamiętać o okresie ochronnym – od kwietnia do października gołębie, ich gniazda i pisklaki jak i miejsca ich bytowania są pod ochroną i w takich przypadkach należy uzyskać pozwolenie na przeniesienie gniazd i ptaków w inne miejsce.
 Pamiętajmy również że odchody gołębie są trujące dla ludzi i zwierząt domowych i ich wdychanie jest bardzo niebezpieczne, a w gniazdach znajdują się pasożyty, kleszcze gołębie, zarazki i bakterie więc czasem nie ma na co czekać tylko szybko uprzątnąć, zabezpieczyć i poddać dezynsekcji oraz dezynfekcji takie miejsca więc jak najszybciej należy uzyskać zgodę z Ministerstwa Środowiska o przeniesienie gołębi.
Sprzątanie po gołębiach i zabezpieczanie obiektów przed ptactwem wykonujemy kompleksowo – od przeniesienia lub przepędzenia ptactwa przez wstępną dezynsekcję oraz dezynfekcję, mechaniczne usuwanie odchodów, gniazd i martwych ptaków, utylizację, umycie elewacji, parapetów, dachów, zabezpieczenie obiektu przed ptactwem oraz końcową dezynsekcję, dezynfekcję oraz usuwanie zapachów – ozonowanie co dodatkowo dezynfekuje pomieszczenie.
Inne nasze usługi jakie wykonujemy to mycie elewacji, mycie chodników, doczyszczanie garaży, sprzątanie po zalaniu, usuwanie graffiti oraz zabezpieczanie elewacji preparatami anty-graffiti, usuwanie zapachów, wywóz gabarytów, ozonowanie, sprzątanie po eksmisji lub zaniedbaniu.
W okresie letnim wykonujemy również odkomarzanie czyli zamgławianie przestrzenne – likwidacja komarów, mszyc, kleszczy, meszek.
Oprysk na komary wykonujemy za pomocą maszyn do zamgławiania „na zimno” lub „gorąco” są to dwie metody odkomarzania które dobieramy zależnie od zalesienia i wielkości działki.
W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01