Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Gołębie. Sprzątanie i dezynfekcja

Gołębie żyją wśród ludzi i bardzo im z nami dobrze jeżeli chodzi o zakładanie gniazd czy jedzenie.
Co zrobić gdy niestety założą gniazdo na naszym balkonie, tarasie czy w rogu łączenia dachów?
Można odzyskać te miejsca, często gołębie zakładają gniazda w okresie kiedy nie użytkujemy balkonu czy tarasu lecz kiedy robi się ciepło  chcemy na nich odpocząć czy się nawet opalać a ciężko będzie to robić gdy obok jest sterta zaschniętych odchodów, patyków i gałązek w których oprócz gołębi żyją pasożyty takie jak obrzeżek gołębi – kleszcz żerujący na ptakach lecz są przypadki ,że z braku żywiciela szukają ofiar wśród ludzi a grozi to np. zapaleniem opon mózgowych.

Najlepiej nie dopuszczać do takich sytuacji aby gołębie zakładały gniazda w użytkowych miejscach lecz czasami się zdarzy, że przeoczymy ten fakt i gniazdo powstało a gołębie mieszkają bardzo długo w jednym miejscu, przywiązują się.
Jeżeli mają młode lub złożyły jajka – musimy poczekać do opuszczenia gniazda przez młode i zacząć sprzątać balkon, dezynfekować oraz zabezpieczyć go w sposób uniemożliwiający wlatywanie ptaków.
Siatka montowana na haczyki, pergole, kolce np. silikonowe itp. 
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją takich miejsc w których gołębie się zagnieździły oraz zabezpieczaniem balkonów, tarasów, dachów, strychów czy poddaszy.
Pomagamy odzyskać zajęte przez gołębie miejsca, bezpiecznie sprzątając i je dezynfekując.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo zajmiemy się sprzątaniem po gołębiach i zabezpieczeniem.
Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych środków.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31