Gołębie. Sprzątanie i dezynfekcja

Gołębie żyją wśród ludzi i bardzo im z nami dobrze jeżeli chodzi o zakładanie gniazd czy jedzenie.
Co zrobić gdy niestety założą gniazdo na naszym balkonie, tarasie czy w rogu łączenia dachów?
Można odzyskać te miejsca, często gołębie zakładają gniazda w okresie kiedy nie użytkujemy balkonu czy tarasu lecz kiedy robi się ciepło  chcemy na nich odpocząć czy się nawet opalać a ciężko będzie to robić gdy obok jest sterta zaschniętych odchodów, patyków i gałązek w których oprócz gołębi żyją pasożyty takie jak obrzeżek gołębi – kleszcz żerujący na ptakach lecz są przypadki ,że z braku żywiciela szukają ofiar wśród ludzi a grozi to np. zapaleniem opon mózgowych.

Najlepiej nie dopuszczać do takich sytuacji aby gołębie zakładały gniazda w użytkowych miejscach lecz czasami się zdarzy, że przeoczymy ten fakt i gniazdo powstało a gołębie mieszkają bardzo długo w jednym miejscu, przywiązują się.
Jeżeli mają młode lub złożyły jajka – musimy poczekać do opuszczenia gniazda przez młode i zacząć sprzątać balkon, dezynfekować oraz zabezpieczyć go w sposób uniemożliwiający wlatywanie ptaków.
Siatka montowana na haczyki, pergole, kolce np. silikonowe itp. 
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją takich miejsc w których gołębie się zagnieździły oraz zabezpieczaniem balkonów, tarasów, dachów, strychów czy poddaszy.
Pomagamy odzyskać zajęte przez gołębie miejsca, bezpiecznie sprzątając i je dezynfekując.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo zajmiemy się sprzątaniem po gołębiach i zabezpieczeniem.
Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych środków.

Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01