Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Gołębie. Sprzątanie i dezynfekcja

Gołębie żyją wśród ludzi i bardzo im z nami dobrze jeżeli chodzi o zakładanie gniazd czy jedzenie.
Co zrobić gdy niestety założą gniazdo na naszym balkonie, tarasie czy w rogu łączenia dachów?
Można odzyskać te miejsca, często gołębie zakładają gniazda w okresie kiedy nie użytkujemy balkonu czy tarasu lecz kiedy robi się ciepło  chcemy na nich odpocząć czy się nawet opalać a ciężko będzie to robić gdy obok jest sterta zaschniętych odchodów, patyków i gałązek w których oprócz gołębi żyją pasożyty takie jak obrzeżek gołębi – kleszcz żerujący na ptakach lecz są przypadki ,że z braku żywiciela szukają ofiar wśród ludzi a grozi to np. zapaleniem opon mózgowych.

Najlepiej nie dopuszczać do takich sytuacji aby gołębie zakładały gniazda w użytkowych miejscach lecz czasami się zdarzy, że przeoczymy ten fakt i gniazdo powstało a gołębie mieszkają bardzo długo w jednym miejscu, przywiązują się.
Jeżeli mają młode lub złożyły jajka – musimy poczekać do opuszczenia gniazda przez młode i zacząć sprzątać balkon, dezynfekować oraz zabezpieczyć go w sposób uniemożliwiający wlatywanie ptaków.
Siatka montowana na haczyki, pergole, kolce np. silikonowe itp. 
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją takich miejsc w których gołębie się zagnieździły oraz zabezpieczaniem balkonów, tarasów, dachów, strychów czy poddaszy.
Pomagamy odzyskać zajęte przez gołębie miejsca, bezpiecznie sprzątając i je dezynfekując.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Kompleksowo zajmiemy się sprzątaniem po gołębiach i zabezpieczeniem.
Używamy tylko sprawdzonych, certyfikowanych środków.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31