Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Firma sprzątająca. Sprzątanie po zalaniu

Nasza firma specjalizuje się w usługach sprzątania specjalistycznego a między innymi sprzątaniem i osuszaniem, dezynfekcją i ozonowaniem po zalaniu.
Jeżeli szukacie Państwo firmy która kompleksowo wykona usługę sprzątania po zalaniu np. z powodu awarii systemu wod.-kan. oraz wykona pomiary wilgotności w razie potrzeby osuszy oraz zdezynfekuje lokal to jesteśmy gotowi. 
Posiadamy niezbędny sprzęt, doświadczenie, środki chemiczne oraz przeszkoloną ekipę dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każde nawet najbardziej skomplikowane zlecenie.
Sprzątanie, dezynfekcja po zalaniu, osuszanie oraz utylizacja gabarytów to część usług jakie oferujemy.
Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.
Zalanie? - BASMA.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31