Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja Warszawa. Pluskwy Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi dezynsekcji w Warszawie i okolicach.
Używamy tylko sprawdzonych preparatów które posiadają wszelkie certyfikaty i pozwolenia.
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz sprzęt najwyższej jakości i przeszkolona kadra pracownicza pozwala nam na szybkie i skuteczne zwalczanie wszelkich owadów i insektów w tym najtrudniejszej do zwalczania pluskwy.

Dezynsekcja ULV czyli zamgławianie to najlepsza metoda rozprowadzania chemii w trudno dostępne miejsca - szczególnie przydatne a nawet konieczne przy profesjonalnej usłudze zwalczania pluskiew.
Dezynsekcja na pluskwy wymaga odpowiedniego doboru chemii, zmiany preparatu przy kolejnym oprysku (pluskwa uodparnia się na chemię), maszyny która pod ciśnieniem wprowadzi preparat w zakamarki mieszkania (szczeliny w ścianach, podłodze, zagniecania materiału łóżka, zakamarki w meblach i innych rzeczach).
Zwalczanie pluskwy - najlepiej po zauważeniu problemu zgłosić się szybko do profesjonalnej firmy DDD, nie działać dostępnymi preparatami z marketu! - później pluskwa się uodparnia i ciężej ją szybko zwalczyć!
Parownica, wymrażanie, pranie w wysokiej temp. czy prasowanie - oczywiście pomogą, są to dobre metody pomocnicze lecz nie zwalczą wszystkich owadów ! Pluskwa chowa się i zakłada gniazda w miejscach gdzie domowymi sposobami nie dotrzemy do źródła problemu.

Zachęcamy do kontaktu z nami, oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Zwalczamy prusaki, pluskwy, karaluchy, mole, komary, kleszcze, muchy i inne!

https://www.basma-ddd.pl/oferta.html