Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja - zwalcznie prusaków, karaluchów, komarów, pluskiew

Jeżeli mają Państwo problem z insektami lub owadami w swoim mieszkaniu, lokalu czy biurze to my możemy szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych gości.

Z zakresu dezynsekcji możemy pozbyć się wszelkich owadów a między innymi prusaków, karaluchów, pluskwy domowej, moli, komarów czy kleszczy.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z zabezpieczaniem obiektów przed insektami oraz szkodnikami czyli dezynsekcja i deratyzacja.
Myszy, szczury czy kuny - zwalczamy wszelkie szkodniki oraz w ofercie dla firm i restauracji zakładamy książki kontroli szkodników (dla sanepidu oraz właścicieli) w których na bierząco prowadzone są notatki z przeprowadzonych działań, ilość wizyt, procenty pobranej trutki oraz ilość schwytanych lub otrutych szkodników.
Jako jedna z większych firm na polskim rynku możemy zaoferować Państwu kompleksowe zabezpieczenie obiektu również pod względem sprzątania, sprzątania specjalistycznego (np.po zalaniu, spaleniu).
Sprzątamy piwnice, strychy i poddasza - również po bytowaniu gołębi.
Wywóz gabarytów, dezynfekcja pomieszczeń, zabezpieczanie, usuwanie zapachów, ozonowanie to tylko część usług jakie możemy zaoferować.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31