Dezynsekcja - zwalcznie prusaków, karaluchów, komarów, pluskiew

Jeżeli mają Państwo problem z insektami lub owadami w swoim mieszkaniu, lokalu czy biurze to my możemy szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych gości.

Z zakresu dezynsekcji możemy pozbyć się wszelkich owadów a między innymi prusaków, karaluchów, pluskwy domowej, moli, komarów czy kleszczy.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z zabezpieczaniem obiektów przed insektami oraz szkodnikami czyli dezynsekcja i deratyzacja.
Myszy, szczury czy kuny - zwalczamy wszelkie szkodniki oraz w ofercie dla firm i restauracji zakładamy książki kontroli szkodników (dla sanepidu oraz właścicieli) w których na bierząco prowadzone są notatki z przeprowadzonych działań, ilość wizyt, procenty pobranej trutki oraz ilość schwytanych lub otrutych szkodników.
Jako jedna z większych firm na polskim rynku możemy zaoferować Państwu kompleksowe zabezpieczenie obiektu również pod względem sprzątania, sprzątania specjalistycznego (np.po zalaniu, spaleniu).
Sprzątamy piwnice, strychy i poddasza - również po bytowaniu gołębi.
Wywóz gabarytów, dezynfekcja pomieszczeń, zabezpieczanie, usuwanie zapachów, ozonowanie to tylko część usług jakie możemy zaoferować.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zmarłym

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania i dezynfekcji miejsc gdzie doszło do zgonu. Opróżniamy mieszkania, wykonujemy kompleksowo dezynfekcję łącznie z ozonowaniem, odkażamy i utylizujemy skażone rzeczy. 12 lat doświadczenia w...

Sprzątanie i dezynfekcja balkonu po gołebiach Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, dezynfekcji i zabezpieczania balkonów w Warszawie po bytowaniu gołębi. Nasza firma zajmuje się sprzataniem specjalistycznym a m.in. sprzątaniem balkonów, strychów, poddaszy...

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Sprzątanie po zgonie, cała Polska 24h/7 to usługa jaką oferujemy. Sprzątamy po zmarłym w mieszkaniu, utylizujemy skażone rzeczy, pozbywamy się wirusów, bakterii i zapachów. Basma-DDD to gwarancja kompleksowej, dobrze wykonanej usługi....

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31