Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja - zwalcznie prusaków, karaluchów, komarów, pluskiew

Jeżeli mają Państwo problem z insektami lub owadami w swoim mieszkaniu, lokalu czy biurze to my możemy szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych gości.

Z zakresu dezynsekcji możemy pozbyć się wszelkich owadów a między innymi prusaków, karaluchów, pluskwy domowej, moli, komarów czy kleszczy.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z zabezpieczaniem obiektów przed insektami oraz szkodnikami czyli dezynsekcja i deratyzacja.
Myszy, szczury czy kuny - zwalczamy wszelkie szkodniki oraz w ofercie dla firm i restauracji zakładamy książki kontroli szkodników (dla sanepidu oraz właścicieli) w których na bierząco prowadzone są notatki z przeprowadzonych działań, ilość wizyt, procenty pobranej trutki oraz ilość schwytanych lub otrutych szkodników.
Jako jedna z większych firm na polskim rynku możemy zaoferować Państwu kompleksowe zabezpieczenie obiektu również pod względem sprzątania, sprzątania specjalistycznego (np.po zalaniu, spaleniu).
Sprzątamy piwnice, strychy i poddasza - również po bytowaniu gołębi.
Wywóz gabarytów, dezynfekcja pomieszczeń, zabezpieczanie, usuwanie zapachów, ozonowanie to tylko część usług jakie możemy zaoferować.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31