Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie po gołębiach.

Nasza firma wyspecjalizowała się w sprzątaniu i dezynfekcji po odchodach i gniazdach gołębi, pamiętajmy, że potrzeba specjalistycznej chemii często maszyn oraz wiedzy na temat samych ptaków.
Odchody gołębi są trujące w szczególności szkodzą układowi oddechowemu a same gołębie są nosicielami wirusów, bakterii i pasożytów takich jak obrzeżek gołębi czy inaczej zwany kleszczem gołębim.
Kleszcz gołębi w przypadku braku żywiciela – ptaków lub gdy występuje w dużej ilości na danym terenie często może atakować ludzi a dla nas to ryzyko np. zapaleniem opon mózgowych!
Często sprzątamy balkony gdzie zagnieździły się gołębie, strychy i poddasza do których zajrzano dopiero po kilkunastu latach i warstwa odchodów, martwych ptaków i gniazd jest przytłaczająca lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Sprzątaliśmy strychy i poddasza w całym kraju, największy miał ponad 3000m2 w bloku 3piętrowym, 6klatkowym na warszawskim Bemowie.
Sprzątaliśmy po gołębiach obiekty Państwowe, poddasza szpitali, strychy szkół i przedszkoli oraz tereny wojskowe, prywatne, korporacyjne.
Działamy na terenie całego kraju, utylizujemy gołębie odchody, martwe ptaki, śmieci i gniazda.
Wykonujemy kompleksową usługę począwszy od dezynsekcji przez sprzątanie, utylizację i dezynfekcję, ozonowanie miejsc po gołębiach.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31