Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie po gołębiach.

Nasza firma wyspecjalizowała się w sprzątaniu i dezynfekcji po odchodach i gniazdach gołębi, pamiętajmy, że potrzeba specjalistycznej chemii często maszyn oraz wiedzy na temat samych ptaków.
Odchody gołębi są trujące w szczególności szkodzą układowi oddechowemu a same gołębie są nosicielami wirusów, bakterii i pasożytów takich jak obrzeżek gołębi czy inaczej zwany kleszczem gołębim.
Kleszcz gołębi w przypadku braku żywiciela – ptaków lub gdy występuje w dużej ilości na danym terenie często może atakować ludzi a dla nas to ryzyko np. zapaleniem opon mózgowych!
Często sprzątamy balkony gdzie zagnieździły się gołębie, strychy i poddasza do których zajrzano dopiero po kilkunastu latach i warstwa odchodów, martwych ptaków i gniazd jest przytłaczająca lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Sprzątaliśmy strychy i poddasza w całym kraju, największy miał ponad 3000m2 w bloku 3piętrowym, 6klatkowym na warszawskim Bemowie.
Sprzątaliśmy po gołębiach obiekty Państwowe, poddasza szpitali, strychy szkół i przedszkoli oraz tereny wojskowe, prywatne, korporacyjne.
Działamy na terenie całego kraju, utylizujemy gołębie odchody, martwe ptaki, śmieci i gniazda.
Wykonujemy kompleksową usługę począwszy od dezynsekcji przez sprzątanie, utylizację i dezynfekcję, ozonowanie miejsc po gołębiach.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31