Dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie po gołębiach.

Nasza firma wyspecjalizowała się w sprzątaniu i dezynfekcji po odchodach i gniazdach gołębi, pamiętajmy, że potrzeba specjalistycznej chemii często maszyn oraz wiedzy na temat samych ptaków.
Odchody gołębi są trujące w szczególności szkodzą układowi oddechowemu a same gołębie są nosicielami wirusów, bakterii i pasożytów takich jak obrzeżek gołębi czy inaczej zwany kleszczem gołębim.
Kleszcz gołębi w przypadku braku żywiciela – ptaków lub gdy występuje w dużej ilości na danym terenie często może atakować ludzi a dla nas to ryzyko np. zapaleniem opon mózgowych!
Często sprzątamy balkony gdzie zagnieździły się gołębie, strychy i poddasza do których zajrzano dopiero po kilkunastu latach i warstwa odchodów, martwych ptaków i gniazd jest przytłaczająca lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Sprzątaliśmy strychy i poddasza w całym kraju, największy miał ponad 3000m2 w bloku 3piętrowym, 6klatkowym na warszawskim Bemowie.
Sprzątaliśmy po gołębiach obiekty Państwowe, poddasza szpitali, strychy szkół i przedszkoli oraz tereny wojskowe, prywatne, korporacyjne.
Działamy na terenie całego kraju, utylizujemy gołębie odchody, martwe ptaki, śmieci i gniazda.
Wykonujemy kompleksową usługę począwszy od dezynsekcji przez sprzątanie, utylizację i dezynfekcję, ozonowanie miejsc po gołębiach.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31