Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja, dezynfekcja oraz sprzątanie po gołębiach.

Nasza firma wyspecjalizowała się w sprzątaniu i dezynfekcji po odchodach i gniazdach gołębi, pamiętajmy, że potrzeba specjalistycznej chemii często maszyn oraz wiedzy na temat samych ptaków.
Odchody gołębi są trujące w szczególności szkodzą układowi oddechowemu a same gołębie są nosicielami wirusów, bakterii i pasożytów takich jak obrzeżek gołębi czy inaczej zwany kleszczem gołębim.
Kleszcz gołębi w przypadku braku żywiciela – ptaków lub gdy występuje w dużej ilości na danym terenie często może atakować ludzi a dla nas to ryzyko np. zapaleniem opon mózgowych!
Często sprzątamy balkony gdzie zagnieździły się gołębie, strychy i poddasza do których zajrzano dopiero po kilkunastu latach i warstwa odchodów, martwych ptaków i gniazd jest przytłaczająca lecz dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Sprzątaliśmy strychy i poddasza w całym kraju, największy miał ponad 3000m2 w bloku 3piętrowym, 6klatkowym na warszawskim Bemowie.
Sprzątaliśmy po gołębiach obiekty Państwowe, poddasza szpitali, strychy szkół i przedszkoli oraz tereny wojskowe, prywatne, korporacyjne.
Działamy na terenie całego kraju, utylizujemy gołębie odchody, martwe ptaki, śmieci i gniazda.
Wykonujemy kompleksową usługę począwszy od dezynsekcji przez sprzątanie, utylizację i dezynfekcję, ozonowanie miejsc po gołębiach.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31