Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, oraz usługi sprzątania i sprzątania specjalistycznego

Usługi sprzątania oraz sprzątania specjalistycznego na terenie Warszawy i okolic oraz usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i odkomarzania.
Z zakresu sprzątania możemy zaoferować Państwu wszelkie usługi z tym związane a między innymi sprzątanie biur, magazynów, obiektów Państwowych itp. (Basma Cleaning)
Sprzątanie specjalistyczne – między innymi po zalaniu, pożarze, zgonie, sprzątanie po gołębiach, wywóz i utylizacja gabarytów, sprzątanie piwnic, strychów, poddaszy.
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wykonujemy usługi usuwania graffiti, mycia elewacji, mycia dachów oraz chodników, kostki i bruku.
Nasza firma to również jedna z większych firm zajmująca się dezynsekcją czyli zwalczaniem owadów i insektów jak i zabezpieczaniem obiektów przed nimi czyli Dezynsekcja: zwalczamy komary – poprzez zamgławianie przestrzenne terenów zielonych preparatami kontaktowymi, meszki, muchy, kleszcze osy i szerszenie. W zabudowaniach (biura, domy, mieszkania, firmy, lokale) – zwalczamy prusaki, karaluchy, pluskwy, mole, mrówki i inne.
Deratyzacja – czyli zwalczanie szczurów, myszy, kun itp.
Dezynfekcja oraz ozonowanie czyli likwidacja wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy oraz zapachów poprzez zastosowanie środków chemicznych lub biologicznych.
Dla firm oraz lokali gastronomicznych/usługowych oraz hurtowni posiadamy w ofercie systemy zabezpieczania obiektów HACCP – zakładamy książki kontroli szkodników, wyznaczamy punkty krytyczne a w razie potrzeby przeprowadzamy dezynsekcję, dezynfekcję lub deratyzację.
Przy łączeniu i kompleksowym zabezpieczeniu obiektu przez naszą firmę uzyskują Państwo wszelką pomoc oraz zabezpieczenie obiektu profesjonalnie, kompleksowo oraz w atrakcyjnych pakietach cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz pełną ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zmarłym

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania i dezynfekcji miejsc gdzie doszło do zgonu. Opróżniamy mieszkania, wykonujemy kompleksowo dezynfekcję łącznie z ozonowaniem, odkażamy i utylizujemy skażone rzeczy. 12 lat doświadczenia w...

Sprzątanie i dezynfekcja balkonu po gołebiach Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania, dezynfekcji i zabezpieczania balkonów w Warszawie po bytowaniu gołębi. Nasza firma zajmuje się sprzataniem specjalistycznym a m.in. sprzątaniem balkonów, strychów, poddaszy...

Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie.

Sprzątanie po zgonie, cała Polska 24h/7 to usługa jaką oferujemy. Sprzątamy po zmarłym w mieszkaniu, utylizujemy skażone rzeczy, pozbywamy się wirusów, bakterii i zapachów. Basma-DDD to gwarancja kompleksowej, dobrze wykonanej usługi....

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31