Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, oraz usługi sprzątania i sprzątania specjalistycznego

Usługi sprzątania oraz sprzątania specjalistycznego na terenie Warszawy i okolic oraz usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i odkomarzania.
Z zakresu sprzątania możemy zaoferować Państwu wszelkie usługi z tym związane a między innymi sprzątanie biur, magazynów, obiektów Państwowych itp. (Basma Cleaning)
Sprzątanie specjalistyczne – między innymi po zalaniu, pożarze, zgonie, sprzątanie po gołębiach, wywóz i utylizacja gabarytów, sprzątanie piwnic, strychów, poddaszy.
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wykonujemy usługi usuwania graffiti, mycia elewacji, mycia dachów oraz chodników, kostki i bruku.
Nasza firma to również jedna z większych firm zajmująca się dezynsekcją czyli zwalczaniem owadów i insektów jak i zabezpieczaniem obiektów przed nimi czyli Dezynsekcja: zwalczamy komary – poprzez zamgławianie przestrzenne terenów zielonych preparatami kontaktowymi, meszki, muchy, kleszcze osy i szerszenie. W zabudowaniach (biura, domy, mieszkania, firmy, lokale) – zwalczamy prusaki, karaluchy, pluskwy, mole, mrówki i inne.
Deratyzacja – czyli zwalczanie szczurów, myszy, kun itp.
Dezynfekcja oraz ozonowanie czyli likwidacja wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy oraz zapachów poprzez zastosowanie środków chemicznych lub biologicznych.
Dla firm oraz lokali gastronomicznych/usługowych oraz hurtowni posiadamy w ofercie systemy zabezpieczania obiektów HACCP – zakładamy książki kontroli szkodników, wyznaczamy punkty krytyczne a w razie potrzeby przeprowadzamy dezynsekcję, dezynfekcję lub deratyzację.
Przy łączeniu i kompleksowym zabezpieczeniu obiektu przez naszą firmę uzyskują Państwo wszelką pomoc oraz zabezpieczenie obiektu profesjonalnie, kompleksowo oraz w atrakcyjnych pakietach cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz pełną ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31