Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, oraz usługi sprzątania i sprzątania specjalistycznego

Usługi sprzątania oraz sprzątania specjalistycznego na terenie Warszawy i okolic oraz usługi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i odkomarzania.
Z zakresu sprzątania możemy zaoferować Państwu wszelkie usługi z tym związane a między innymi sprzątanie biur, magazynów, obiektów Państwowych itp. (Basma Cleaning)
Sprzątanie specjalistyczne – między innymi po zalaniu, pożarze, zgonie, sprzątanie po gołębiach, wywóz i utylizacja gabarytów, sprzątanie piwnic, strychów, poddaszy.
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych wykonujemy usługi usuwania graffiti, mycia elewacji, mycia dachów oraz chodników, kostki i bruku.
Nasza firma to również jedna z większych firm zajmująca się dezynsekcją czyli zwalczaniem owadów i insektów jak i zabezpieczaniem obiektów przed nimi czyli Dezynsekcja: zwalczamy komary – poprzez zamgławianie przestrzenne terenów zielonych preparatami kontaktowymi, meszki, muchy, kleszcze osy i szerszenie. W zabudowaniach (biura, domy, mieszkania, firmy, lokale) – zwalczamy prusaki, karaluchy, pluskwy, mole, mrówki i inne.
Deratyzacja – czyli zwalczanie szczurów, myszy, kun itp.
Dezynfekcja oraz ozonowanie czyli likwidacja wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy oraz zapachów poprzez zastosowanie środków chemicznych lub biologicznych.
Dla firm oraz lokali gastronomicznych/usługowych oraz hurtowni posiadamy w ofercie systemy zabezpieczania obiektów HACCP – zakładamy książki kontroli szkodników, wyznaczamy punkty krytyczne a w razie potrzeby przeprowadzamy dezynsekcję, dezynfekcję lub deratyzację.
Przy łączeniu i kompleksowym zabezpieczeniu obiektu przez naszą firmę uzyskują Państwo wszelką pomoc oraz zabezpieczenie obiektu profesjonalnie, kompleksowo oraz w atrakcyjnych pakietach cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą oraz pełną ofertą lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31