Dezynfekcja, zamgławianie, ozonowanie.

Ludzkość skazana jest na kontakt z różnego rodzaju wirusami i miały one niemały wpływ na życie człowieka.
Choroby wirusowe jak wścieklizna, odra czy ospa były znane od starożytności.

            Wirusy są wewnątrzkomórkowymi pasożytami bezwzględnymi, są całkowicie zależne od żywych komórek pełniących rolę gospodarza.

            Wirusy wykazują  większą różnorodność biologiczną niż królestwo bakterii, roślin i zwierząt razem wzięte. Nowe choroby  wirusowe mogą wynikać ze zdolności  wirusów do adaptacji do nowych gospodarzy, wytwarzania w krótkim czasie nowych form w wyniku mutacji.
Firma Basma – DDD przy odkażaniu powierzchni czy pomieszczeń używa tylko i wyłącznie sprawdzonych środków które działają na wszystkie patogeny, bakterie i grzyby.

            Ostatnia pandemia koronawirusa (2019 – nCoV) uzmysłowiła ludziom na całym świecie jak ważna jest higiena i czystość pomieszczeń w których przebywamy oraz jak dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia i zycia mogą okazać się niektóre wirusy.

            Wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym które chciałyby zdezynfekować swoje pomieszczenia przed groźnymi wirusami oraz innymi niebezpiecznymi dla człowieka organizmami, bakteriami czy grzybami.

            Firma BASMA – DDD to przeszkoleni profesjonaliści w zakresie dezynfekcji i deratyzacji.
Wykonujemy usługi zamgławiania ULV tzw.”na zimno” oraz „na gorąco” jak i ozonowanie.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31