Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, zamgławianie, ozonowanie.

Ludzkość skazana jest na kontakt z różnego rodzaju wirusami i miały one niemały wpływ na życie człowieka.
Choroby wirusowe jak wścieklizna, odra czy ospa były znane od starożytności.

            Wirusy są wewnątrzkomórkowymi pasożytami bezwzględnymi, są całkowicie zależne od żywych komórek pełniących rolę gospodarza.

            Wirusy wykazują  większą różnorodność biologiczną niż królestwo bakterii, roślin i zwierząt razem wzięte. Nowe choroby  wirusowe mogą wynikać ze zdolności  wirusów do adaptacji do nowych gospodarzy, wytwarzania w krótkim czasie nowych form w wyniku mutacji.
Firma Basma – DDD przy odkażaniu powierzchni czy pomieszczeń używa tylko i wyłącznie sprawdzonych środków które działają na wszystkie patogeny, bakterie i grzyby.

            Ostatnia pandemia koronawirusa (2019 – nCoV) uzmysłowiła ludziom na całym świecie jak ważna jest higiena i czystość pomieszczeń w których przebywamy oraz jak dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia i zycia mogą okazać się niektóre wirusy.

            Wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym które chciałyby zdezynfekować swoje pomieszczenia przed groźnymi wirusami oraz innymi niebezpiecznymi dla człowieka organizmami, bakteriami czy grzybami.

            Firma BASMA – DDD to przeszkoleni profesjonaliści w zakresie dezynfekcji i deratyzacji.
Wykonujemy usługi zamgławiania ULV tzw.”na zimno” oraz „na gorąco” jak i ozonowanie.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31