Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, zamgławianie oraz ozonowanie. Koronawirus

Od pojawienia się koronawirusa w naszym kraju wykonujemy codziennie dezynfekcję biur, magazynów, szkół, klatek schodowych, autokarów itd.
Dezynfekujemy za pomocą zamgławiaczy ULV, tzw. gorącej mgły oraz ozonatorów.
Posiadamy zapas chemii działającej na koronawirusy, najwyższej jakości maszyny do dezynfekcji, ozonatory oraz maszyny do zamgławiania.
Dezynfekcją zajmujemy się od kilkunastu lat, posiadamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty oraz ukończone kursy dzięki czemu mają Państwo pewność dobrze wykonanej usługi.
Metody dezynfekcji dobieramy do specyfiki obiektu, jego wielkości, ilości pomieszczeń, mebli i sprzętu - inną metodę zastosuje się w serwerowni lub innym pomieszczeniu gdzie jest elektronika a inną w magazynie z zabawkami.
Prewencyjne usługi dezynfekcji minimalizują rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii.
Zachęcamy do kontaktu oraz do wysyłania zapytań. 
Działamy na terenie całego kraju siedem dni w tygodniu.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31