Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, sprzątanie specjalistyczne.

Basma-DDD to lider w dziedzinie sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji.
Działamy na rynku od 2011r a wcześniej jako Basma Cleaning Serwis od 1999r zajmowaliśmy się ogólnym sprzątaniem biur, urzędów, przychodni itp. Jako firma rodzinna cały czas się rozwijamy i udoskonalamy nasze marki.
Oddział Basma-DDD już jako specjalistyczna komórka zajmująca się zagadnieniami sprzątania specjalistycznego zajmuje się ciężkim czyszczeniem po sytuacjach losowych jak zgon w mieszkaniu, zalanie, eksmisja, sprzątanie po zbieraczu oraz dezynsekcją czyli zwalczaniem wszelkich owadów i insektów, deratyzacją czyli likwidacją i ochroną przed szkodnikami jak myszy, szczury itp. Dezynfekcją czyli likwidacją wirusów np. (covid-19), bakterii i innych.
Wykonujemy również prace związane z neutralizacją zapachów, ozonowanie, fumigację, oczyszczanie mieszkań, domów, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem oraz sprzątanie po gołębiach.
Sprzątanie specjalistyczne takie jak np. sprzątanie po zgonie wymaga odp[owiedniego zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i zabezpieczenie otoczenia, dezynfekcję specjalnymi preparatami funeralnymi oraz wywóz odpadów niebezpiecznych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego przy Al. Jana Pawła II 65 w Warszawie oraz sklepu i strony internetowej www.sklep.basma-ddd.pl
Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, zalaniu, eksmisji. Siedem dni w tygodniu, 24h na dobę. 

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31