Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, sprzątanie specjalistyczne.

Basma-DDD to lider w dziedzinie sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, deratyzacji oraz dezynfekcji.
Działamy na rynku od 2011r a wcześniej jako Basma Cleaning Serwis od 1999r zajmowaliśmy się ogólnym sprzątaniem biur, urzędów, przychodni itp. Jako firma rodzinna cały czas się rozwijamy i udoskonalamy nasze marki.
Oddział Basma-DDD już jako specjalistyczna komórka zajmująca się zagadnieniami sprzątania specjalistycznego zajmuje się ciężkim czyszczeniem po sytuacjach losowych jak zgon w mieszkaniu, zalanie, eksmisja, sprzątanie po zbieraczu oraz dezynsekcją czyli zwalczaniem wszelkich owadów i insektów, deratyzacją czyli likwidacją i ochroną przed szkodnikami jak myszy, szczury itp. Dezynfekcją czyli likwidacją wirusów np. (covid-19), bakterii i innych.
Wykonujemy również prace związane z neutralizacją zapachów, ozonowanie, fumigację, oczyszczanie mieszkań, domów, zabezpieczanie obiektów przed ptactwem oraz sprzątanie po gołębiach.
Sprzątanie specjalistyczne takie jak np. sprzątanie po zgonie wymaga odp[owiedniego zabezpieczenia samych osób sprzątających jak i zabezpieczenie otoczenia, dezynfekcję specjalnymi preparatami funeralnymi oraz wywóz odpadów niebezpiecznych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do odwiedzenia sklepu stacjonarnego przy Al. Jana Pawła II 65 w Warszawie oraz sklepu i strony internetowej www.sklep.basma-ddd.pl
Sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, zalaniu, eksmisji. Siedem dni w tygodniu, 24h na dobę. 

Ostatnie wpisy

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego. Sprzątamy po wypadkach losowych takich jak: zgon w mieszkaniu, zalanie, eksmisja, zaniedbanie.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31