Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, sprzątanie po zalaniu, sprzątanie po gołębiach, zgonach, eksmisjach

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem wszelkich obiektów z zakresu prac sprzątania specjalistycznego tj. sprzątania i dezynfekcji po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi.

Wszystkie usługi z zakresu sprzątania wykonujemy kompleksowo - począwszy od dezynsekcji, dezynfekcji po podstawienie kontenerów na odpady, rozbieranie i znoszenie gabarytów, utylizację po doczyszczanie, ozonowanie, likwidację zapachów.
Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie co pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej zawiłych zleceń - sprzątanie strychów po kilkuletnim bytowaniu gołębi, sprzątanie miejsc niskich, trudno dostępnych, sprzątanie po zgonie, likwidacja wirusów, bakterii i zapachów.
Wykonujemy wszelkie sprzątanie obiektów gdzie wymagane jest doświadczenie, odpowiednie zabezpieczenia, oraz profesjonalny sprzęt i chemia.
Wszystkie nasze usługi traktowane są odrębnie, poprzedzone wizją lokalną obiektu, wyceną, przedstawieniem zakresu usługi.
Wycena oraz kosztorys jest zawsze bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.


Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31