Dezynfekcja, sprzątanie po zalaniu, sprzątanie po gołębiach, zgonach, eksmisjach

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem wszelkich obiektów z zakresu prac sprzątania specjalistycznego tj. sprzątania i dezynfekcji po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi.

Wszystkie usługi z zakresu sprzątania wykonujemy kompleksowo - począwszy od dezynsekcji, dezynfekcji po podstawienie kontenerów na odpady, rozbieranie i znoszenie gabarytów, utylizację po doczyszczanie, ozonowanie, likwidację zapachów.
Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie co pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej zawiłych zleceń - sprzątanie strychów po kilkuletnim bytowaniu gołębi, sprzątanie miejsc niskich, trudno dostępnych, sprzątanie po zgonie, likwidacja wirusów, bakterii i zapachów.
Wykonujemy wszelkie sprzątanie obiektów gdzie wymagane jest doświadczenie, odpowiednie zabezpieczenia, oraz profesjonalny sprzęt i chemia.
Wszystkie nasze usługi traktowane są odrębnie, poprzedzone wizją lokalną obiektu, wyceną, przedstawieniem zakresu usługi.
Wycena oraz kosztorys jest zawsze bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.


Ostatnie wpisy

Zwalczanie komarów i kleszczy woj. Mazowieckie

Komary i kleszcze są utrapieniem w ogrodzie. Wiadomo, że przenoszą choroby i mogą powodować dyskomfort dla ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu. Aby z nimi walczyć, ważne jest podjęcie środków zapobiegawczych, takich...

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym, kompleksowo.

Sprzątanie po zmarłym, kompleksowa dezynfekcja, dezodoryzacja i ozonowanie.

Opróżnianie i sprzątanie mieszkania po zgonie

Nasza oferta dotyczy specjalistycznego sprzątania m.in. po zgonie w mieszkaniu. Kompleksowo sprzątamy i dezynfekujemy miejsca, gdzie doszło do zgonu z powodu śmierci naturalnej, samobójstwa, wypadku. Sprzątamy i opróżniamy...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01