Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, sprzątanie po zalaniu, sprzątanie po gołębiach, zgonach, eksmisjach

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem wszelkich obiektów z zakresu prac sprzątania specjalistycznego tj. sprzątania i dezynfekcji po zgonie, eksmisji, zalaniu, bytowaniu gołębi.

Wszystkie usługi z zakresu sprzątania wykonujemy kompleksowo - począwszy od dezynsekcji, dezynfekcji po podstawienie kontenerów na odpady, rozbieranie i znoszenie gabarytów, utylizację po doczyszczanie, ozonowanie, likwidację zapachów.
Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie co pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej zawiłych zleceń - sprzątanie strychów po kilkuletnim bytowaniu gołębi, sprzątanie miejsc niskich, trudno dostępnych, sprzątanie po zgonie, likwidacja wirusów, bakterii i zapachów.
Wykonujemy wszelkie sprzątanie obiektów gdzie wymagane jest doświadczenie, odpowiednie zabezpieczenia, oraz profesjonalny sprzęt i chemia.
Wszystkie nasze usługi traktowane są odrębnie, poprzedzone wizją lokalną obiektu, wyceną, przedstawieniem zakresu usługi.
Wycena oraz kosztorys jest zawsze bezpłatny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub do bezpośredniego kontaktu z nami.


Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31