Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja powierzchni, ozonowanie.

Ozon jest najskuteczniejszym gazem do dezynfekcji czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, alergenów i grzybów.
Dezynfekcja ozonem jest najszybszą i najskuteczniejszą metodą do zwalczania wszelkich wirusów i bakterii.
Dzięki ozonowaniu dezynfekujemy całe mieszkania, domy, biura, przedszkola i wszystkie inne miejsca gdzie chcą Państwo oczyścić powietrze oraz powierzchnie w krótkim czasie bez konieczności przemywania każdej rzeczy.
Posiadamy kilka dużych wytwornic ozonu od 16g O3/h do 64g O3/h więc jesteśmy w stanie ozonować nawet bardzo duże powierzchnie takie jak fabryki, hale magazynowe, garaże, poddasza itp.
W dzisiejszych czasach ozonowanie to najlepsze rozwiązanie - dezynfekcja, odświeżanie powietrza i minimalizowanie ryzyka zachorowania przez wirusy i bakterie!
Ozonowanie wykonujemy również zawsze przy usłudze sprzątania i dezynfekcji po zalaniu, wybiciu kanalizacji, bytowaniu gołębi itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z ofertą.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31