Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja powierzchni, ozonowanie.

Ozon jest najskuteczniejszym gazem do dezynfekcji czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, alergenów i grzybów.
Dezynfekcja ozonem jest najszybszą i najskuteczniejszą metodą do zwalczania wszelkich wirusów i bakterii.
Dzięki ozonowaniu dezynfekujemy całe mieszkania, domy, biura, przedszkola i wszystkie inne miejsca gdzie chcą Państwo oczyścić powietrze oraz powierzchnie w krótkim czasie bez konieczności przemywania każdej rzeczy.
Posiadamy kilka dużych wytwornic ozonu od 16g O3/h do 64g O3/h więc jesteśmy w stanie ozonować nawet bardzo duże powierzchnie takie jak fabryki, hale magazynowe, garaże, poddasza itp.
W dzisiejszych czasach ozonowanie to najlepsze rozwiązanie - dezynfekcja, odświeżanie powietrza i minimalizowanie ryzyka zachorowania przez wirusy i bakterie!
Ozonowanie wykonujemy również zawsze przy usłudze sprzątania i dezynfekcji po zalaniu, wybiciu kanalizacji, bytowaniu gołębi itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z ofertą.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01