Dezynfekcja powierzchni, ozonowanie.

Ozon jest najskuteczniejszym gazem do dezynfekcji czyli likwidacji wszelkich wirusów, bakterii, alergenów i grzybów.
Dezynfekcja ozonem jest najszybszą i najskuteczniejszą metodą do zwalczania wszelkich wirusów i bakterii.
Dzięki ozonowaniu dezynfekujemy całe mieszkania, domy, biura, przedszkola i wszystkie inne miejsca gdzie chcą Państwo oczyścić powietrze oraz powierzchnie w krótkim czasie bez konieczności przemywania każdej rzeczy.
Posiadamy kilka dużych wytwornic ozonu od 16g O3/h do 64g O3/h więc jesteśmy w stanie ozonować nawet bardzo duże powierzchnie takie jak fabryki, hale magazynowe, garaże, poddasza itp.
W dzisiejszych czasach ozonowanie to najlepsze rozwiązanie - dezynfekcja, odświeżanie powietrza i minimalizowanie ryzyka zachorowania przez wirusy i bakterie!
Ozonowanie wykonujemy również zawsze przy usłudze sprzątania i dezynfekcji po zalaniu, wybiciu kanalizacji, bytowaniu gołębi itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z ofertą.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31