Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja pomieszczeń. Ozonowanie, zamgławianie.

Jesteśmy certyfikowaną firmą zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego.
Ozonowanie wykonujemy w toku codziennych działań, posiadamy najwyższej klasy generatory ozonu dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zdezynfekować nawet bardzo duże powierzchnie.
Ozonowanie likwiduje wszelkie niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie, do tego odświeża powietrze i niweluje zapachy.

Ozon jest najlepszym gazem do dezynfekcji pomieszczeń, jest najszybszy i dezynfekuje wszystko co znajduje się w danym pomieszczeniu dzięki czemu nie trzeba myć lub namaczać rzeczy w roztworach do dezynfekcji.
Ozonowanie jest najskuteczniejszym i najszybszym sposobem dezynfekcji dzięki czemu szybko i skutecznie minimalizujemy ryzyko zachorowania przez wirusy i bakterie.
Ozonowanie wykonujemy w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach, magazynach, instytucjach państwowych itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z właściwościami ozonu.

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31