Dezynfekcja pomieszczeń. Ozonowanie, zamgławianie.

Jesteśmy certyfikowaną firmą zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego.
Ozonowanie wykonujemy w toku codziennych działań, posiadamy najwyższej klasy generatory ozonu dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zdezynfekować nawet bardzo duże powierzchnie.
Ozonowanie likwiduje wszelkie niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie, do tego odświeża powietrze i niweluje zapachy.

Ozon jest najlepszym gazem do dezynfekcji pomieszczeń, jest najszybszy i dezynfekuje wszystko co znajduje się w danym pomieszczeniu dzięki czemu nie trzeba myć lub namaczać rzeczy w roztworach do dezynfekcji.
Ozonowanie jest najskuteczniejszym i najszybszym sposobem dezynfekcji dzięki czemu szybko i skutecznie minimalizujemy ryzyko zachorowania przez wirusy i bakterie.
Ozonowanie wykonujemy w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach, magazynach, instytucjach państwowych itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z właściwościami ozonu.

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31