Dezynfekcja pomieszczeń. Ozonowanie, zamgławianie.

Jesteśmy certyfikowaną firmą zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego.
Ozonowanie wykonujemy w toku codziennych działań, posiadamy najwyższej klasy generatory ozonu dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zdezynfekować nawet bardzo duże powierzchnie.
Ozonowanie likwiduje wszelkie niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie, do tego odświeża powietrze i niweluje zapachy.

Ozon jest najlepszym gazem do dezynfekcji pomieszczeń, jest najszybszy i dezynfekuje wszystko co znajduje się w danym pomieszczeniu dzięki czemu nie trzeba myć lub namaczać rzeczy w roztworach do dezynfekcji.
Ozonowanie jest najskuteczniejszym i najszybszym sposobem dezynfekcji dzięki czemu szybko i skutecznie minimalizujemy ryzyko zachorowania przez wirusy i bakterie.
Ozonowanie wykonujemy w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach, magazynach, instytucjach państwowych itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z właściwościami ozonu.

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31