Dezynfekcja pomieszczeń. Ozonowanie, zamgławianie.

Jesteśmy certyfikowaną firmą zajmującą się kompleksowymi usługami z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz sprzątania specjalistycznego.
Ozonowanie wykonujemy w toku codziennych działań, posiadamy najwyższej klasy generatory ozonu dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zdezynfekować nawet bardzo duże powierzchnie.
Ozonowanie likwiduje wszelkie niebezpieczne dla zdrowia wirusy i bakterie, do tego odświeża powietrze i niweluje zapachy.

Ozon jest najlepszym gazem do dezynfekcji pomieszczeń, jest najszybszy i dezynfekuje wszystko co znajduje się w danym pomieszczeniu dzięki czemu nie trzeba myć lub namaczać rzeczy w roztworach do dezynfekcji.
Ozonowanie jest najskuteczniejszym i najszybszym sposobem dezynfekcji dzięki czemu szybko i skutecznie minimalizujemy ryzyko zachorowania przez wirusy i bakterie.
Ozonowanie wykonujemy w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach, magazynach, instytucjach państwowych itp.
Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do zapoznania się z właściwościami ozonu.

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01