Dezynfekcja, ozonowanie po zgonie Warszawa

Kompleksowa usługa sprzątania oraz dezynfekcji po zgonie to między innymi sprzątanie, podstawienie specjalnych kontenerów na skażone odpady, zabezpieczenie i wynoszenie rzeczy, gabarytów do kontenerów, czasami potrzebne jest zrywanie podłogi, buazerii, tapet itp. Dezynfekcja - oprysk preparatami do dezynfekcji, zamgławianie z maszyn elektrycznych, ozonowanie mieszkania - duże stężenie ozonu likwiduje wszelkie wirusy, bakterie oraz zapachy.
Posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Wszystkie nasze preparaty i maszyny posiadają certyfikaty i pozwolenia m.in. EU a nasze doświadczenie i przeszkolona kadra pracownicza gwarantuje jakość wykonanej usługi.

Sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, wszelkie tego typu zlecenia wykonywane są szybko i z dbałością o szczegóły.
Wieloletnie doświadczenie i rowój firmy pozwala na samodzielne, kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszelkich zleceń z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Zachęcamy do sprawdzenia i zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z Basma-DDD

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31