Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, ozonowanie po zgonie Warszawa

Kompleksowa usługa sprzątania oraz dezynfekcji po zgonie to między innymi sprzątanie, podstawienie specjalnych kontenerów na skażone odpady, zabezpieczenie i wynoszenie rzeczy, gabarytów do kontenerów, czasami potrzebne jest zrywanie podłogi, buazerii, tapet itp. Dezynfekcja - oprysk preparatami do dezynfekcji, zamgławianie z maszyn elektrycznych, ozonowanie mieszkania - duże stężenie ozonu likwiduje wszelkie wirusy, bakterie oraz zapachy.
Posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Wszystkie nasze preparaty i maszyny posiadają certyfikaty i pozwolenia m.in. EU a nasze doświadczenie i przeszkolona kadra pracownicza gwarantuje jakość wykonanej usługi.

Sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, wszelkie tego typu zlecenia wykonywane są szybko i z dbałością o szczegóły.
Wieloletnie doświadczenie i rowój firmy pozwala na samodzielne, kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszelkich zleceń z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Zachęcamy do sprawdzenia i zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z Basma-DDD

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31