Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, ozonowanie po zgonie Warszawa

Kompleksowa usługa sprzątania oraz dezynfekcji po zgonie to między innymi sprzątanie, podstawienie specjalnych kontenerów na skażone odpady, zabezpieczenie i wynoszenie rzeczy, gabarytów do kontenerów, czasami potrzebne jest zrywanie podłogi, buazerii, tapet itp. Dezynfekcja - oprysk preparatami do dezynfekcji, zamgławianie z maszyn elektrycznych, ozonowanie mieszkania - duże stężenie ozonu likwiduje wszelkie wirusy, bakterie oraz zapachy.
Posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Wszystkie nasze preparaty i maszyny posiadają certyfikaty i pozwolenia m.in. EU a nasze doświadczenie i przeszkolona kadra pracownicza gwarantuje jakość wykonanej usługi.

Sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, wszelkie tego typu zlecenia wykonywane są szybko i z dbałością o szczegóły.
Wieloletnie doświadczenie i rowój firmy pozwala na samodzielne, kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszelkich zleceń z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Zachęcamy do sprawdzenia i zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z Basma-DDD

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31