Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, ozonowanie po zgonie Warszawa

Kompleksowa usługa sprzątania oraz dezynfekcji po zgonie to między innymi sprzątanie, podstawienie specjalnych kontenerów na skażone odpady, zabezpieczenie i wynoszenie rzeczy, gabarytów do kontenerów, czasami potrzebne jest zrywanie podłogi, buazerii, tapet itp. Dezynfekcja - oprysk preparatami do dezynfekcji, zamgławianie z maszyn elektrycznych, ozonowanie mieszkania - duże stężenie ozonu likwiduje wszelkie wirusy, bakterie oraz zapachy.
Posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Wszystkie nasze preparaty i maszyny posiadają certyfikaty i pozwolenia m.in. EU a nasze doświadczenie i przeszkolona kadra pracownicza gwarantuje jakość wykonanej usługi.

Sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, wszelkie tego typu zlecenia wykonywane są szybko i z dbałością o szczegóły.
Wieloletnie doświadczenie i rowój firmy pozwala na samodzielne, kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszelkich zleceń z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Zachęcamy do sprawdzenia i zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z Basma-DDD

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31