Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja, ozonowanie po zgonie Warszawa

Kompleksowa usługa sprzątania oraz dezynfekcji po zgonie to między innymi sprzątanie, podstawienie specjalnych kontenerów na skażone odpady, zabezpieczenie i wynoszenie rzeczy, gabarytów do kontenerów, czasami potrzebne jest zrywanie podłogi, buazerii, tapet itp. Dezynfekcja - oprysk preparatami do dezynfekcji, zamgławianie z maszyn elektrycznych, ozonowanie mieszkania - duże stężenie ozonu likwiduje wszelkie wirusy, bakterie oraz zapachy.
Posiadamy certyfikat Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie.
Wszystkie nasze preparaty i maszyny posiadają certyfikaty i pozwolenia m.in. EU a nasze doświadczenie i przeszkolona kadra pracownicza gwarantuje jakość wykonanej usługi.

Sprzątanie po zgonie wykonujemy na terenie całego kraju, wszelkie tego typu zlecenia wykonywane są szybko i z dbałością o szczegóły.
Wieloletnie doświadczenie i rowój firmy pozwala na samodzielne, kompleksowe i profesjonalne wykonanie wszelkich zleceń z zakresu sprzątania i dezynfekcji.
Zachęcamy do sprawdzenia i zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z Basma-DDD

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01