Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja (koronawirus)

            Dezynfekcja - to słowo  dopiero dzisiaj nabiera znaczenia w zakresie likwidacji już istniejących skażeń na skalę masową ale też w zakresie profilaktyki.  Wg naszej opinii każdy kto dba o zdrowie własne i swoich podwładnych winien zapoznać się z nasza ofertą dotyczącą odkażania różnego rodzaju i przeznaczenia pomieszczeń np. biur, przedszkoli, szkół, fabryk restauracji, punktów opieki medycznej.   

 

            Doświadczenia ostatnich tygodni wielu osobom uświadomiły znaczenie przeprowadzania dezynfekcji (odkażania ) również w ramach profilaktyki  wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Oczywiście dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych także  staje się koniecznością.

            Odkażanie to nic innego jak pozbycie się wirusów i bakterii które stanowią zagrożenie epidemiologiczne dla ludzi.   Straty spowodowane brakiem stosowania dezynfekcji lub jej nieumiejętne przeprowadzenie naraża przede wszystkim zdrowie nas wszystkich nie mówiąc o stratach biznesowych (materialnych).  

            Wychodząc naprzeciw aktualnie rosnącemu zapotrzebowaniu rozbudowaliśmy nasz zespół pracowników oraz doposażyliśmy naszą firmę w różnego rodzaju profesjonalne urządzenia dezynfekujące.   Aktualnie dysponujemy zapasem chemii odkażającej, która pozwoli nam wykonać dezynfekcję na powierzchni przekraczającej 0,5mln m2 .   

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31