Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja (koronawirus)

            Dezynfekcja - to słowo  dopiero dzisiaj nabiera znaczenia w zakresie likwidacji już istniejących skażeń na skalę masową ale też w zakresie profilaktyki.  Wg naszej opinii każdy kto dba o zdrowie własne i swoich podwładnych winien zapoznać się z nasza ofertą dotyczącą odkażania różnego rodzaju i przeznaczenia pomieszczeń np. biur, przedszkoli, szkół, fabryk restauracji, punktów opieki medycznej.   

 

            Doświadczenia ostatnich tygodni wielu osobom uświadomiły znaczenie przeprowadzania dezynfekcji (odkażania ) również w ramach profilaktyki  wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Oczywiście dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych także  staje się koniecznością.

            Odkażanie to nic innego jak pozbycie się wirusów i bakterii które stanowią zagrożenie epidemiologiczne dla ludzi.   Straty spowodowane brakiem stosowania dezynfekcji lub jej nieumiejętne przeprowadzenie naraża przede wszystkim zdrowie nas wszystkich nie mówiąc o stratach biznesowych (materialnych).  

            Wychodząc naprzeciw aktualnie rosnącemu zapotrzebowaniu rozbudowaliśmy nasz zespół pracowników oraz doposażyliśmy naszą firmę w różnego rodzaju profesjonalne urządzenia dezynfekujące.   Aktualnie dysponujemy zapasem chemii odkażającej, która pozwoli nam wykonać dezynfekcję na powierzchni przekraczającej 0,5mln m2 .   

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31