Dezynfekcja (koronawirus)

            Dezynfekcja - to słowo  dopiero dzisiaj nabiera znaczenia w zakresie likwidacji już istniejących skażeń na skalę masową ale też w zakresie profilaktyki.  Wg naszej opinii każdy kto dba o zdrowie własne i swoich podwładnych winien zapoznać się z nasza ofertą dotyczącą odkażania różnego rodzaju i przeznaczenia pomieszczeń np. biur, przedszkoli, szkół, fabryk restauracji, punktów opieki medycznej.   

 

            Doświadczenia ostatnich tygodni wielu osobom uświadomiły znaczenie przeprowadzania dezynfekcji (odkażania ) również w ramach profilaktyki  wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Oczywiście dezynfekcja pomieszczeń mieszkalnych także  staje się koniecznością.

            Odkażanie to nic innego jak pozbycie się wirusów i bakterii które stanowią zagrożenie epidemiologiczne dla ludzi.   Straty spowodowane brakiem stosowania dezynfekcji lub jej nieumiejętne przeprowadzenie naraża przede wszystkim zdrowie nas wszystkich nie mówiąc o stratach biznesowych (materialnych).  

            Wychodząc naprzeciw aktualnie rosnącemu zapotrzebowaniu rozbudowaliśmy nasz zespół pracowników oraz doposażyliśmy naszą firmę w różnego rodzaju profesjonalne urządzenia dezynfekujące.   Aktualnie dysponujemy zapasem chemii odkażającej, która pozwoli nam wykonać dezynfekcję na powierzchni przekraczającej 0,5mln m2 .   

Ostatnie wpisy

Czyszczenie po gołębiach, mycie tarasów i balkonów

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania, zabezpieczania oraz dezynsekcji i dezynfekcji po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, tarasy, strychy i poddasza. Gołębie nie tylko brudzą ale rówież roznoszą wiele niebezpiecznych...

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu firmy sprzątającej do sprzątania mieszkania po zmarłym, możemy polecić kilka kroków: Zapytaj wśród znajomych i rodziny, czy nie mają dobrej rekomendacji firmy sprzątającej,...

Sprzątanie po gołębiach Warszawa

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem oraz zabezpieczaniem i dezynfekcją miejsc po bytowaniu gołębi. Sprzątamy balkony, strychy, poddasza, dachy a nawet zdarzają się mieszkania gdzie pod nieobecność mieszkańców dostały się...

Ostatnie komentarze

Jestem zainteresowana usługą

Danuta, 2023-04-12

21e1vv

Hello World! https://racetrack.top/go/giywczjtmm5dinbs?hs=3d4cf5f03a2576ccd2e881547b724d8b&, 2023-04-10

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01