Dezynfekcja biura, magazynu, budynków, obiektów państwowych.

Nasze usługi skierowane są do firm, urzędów państwowych, hoteli, restauracji, biur oraz prywatnych odbiorców.
Posiadamy tylko sprawdzone atestowane preparaty w oryginalnych opakowaniach przeznaczone do dezynfekcji - zamgławiania, oprysków oraz mycia.
Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, park maszyn i urządzeń oraz zapas chemii do dezynfekcji dzięki czemu wykonujemy usługi w toku codziennych działań.
Zamgławianie pozwala na szybką i dokładną dezynfekcję - dzięki mgiełce pod ciśnieniem dostaje się dezynfekujący preparat w namniejsze szczeliny.
Wykonujemy również ozonowanie, zamgławianie "na gorąco" hal produkcyjnych oraz magazynów.
Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania.
#koronawirus #dezynfekcja #zamgławianie

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31