Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja - zwalczanie komarów Warszawa | Basma DDD

Dezynfekcja autokarów, przedszkoli, biur, magazynów.

Nasze usługi dezynfekcji wykonujemy w biurach, magazynach, autobusach i autokarach, przedszkolach i instytucjach państwowych oraz wszędzie tam gdzie chcą Państwo przeprowadzić usługę dezynfekcji lub profilaktycznie oczyścić dany obiekt i zmniejszyć ryzyko zarażenia.
Posiadamy chemię do dezynfekcji i mycia powierzchni, dezynfekcji powietrza oraz maty do dekontaminacji.
Nasze usługi wykonujemy przeważnie na terenie woj. Mazowieckiego lecz jesteśmy w stanie dojechać wszędzie na terenie kraju.
#koronawirus #dezynfekcja #ozonowanie #zamgławianie 

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31