Dezynfekcja - zamgławianie na koronawirus, ozonowanie.

14.03.2020r. 
Codziennie przeprowadzamy usługi dezynfekcji poprzez zamgławianie oraz ozonowanie.
Dezynfekcję wykonujemy prewencyjnie w celu zminimalizowania ryzyka zarażenia oraz w miejscach gdzie stwierdzono wystąpienie wirusa.
Zamgławianie to rozprowadzanie chemii do dezynfekcji za pomocą specjalistycznych maszyn i urządzeń.
Chemia z takich maszyn ma postać mgiełki która pod ciśnieniem jest rozprowadzana po całym pomieszczeniu.
Zamgławianie ULV "na zimno" sprawdza się w większości pomieszczeń, zamgławianie na gorąco - wykonujemy w dużych magazynach, na produkcji, w trudno dostępnych miejscach.
Ozonowanie które również doskanale niszczy wszelkie wirusy i bakterie wykonujemy w mniejszych pomieszczeniach, w miejscach z dużą ilościa elektroniki.
Dobór dezynfekcji zależy od specyfiki obiektu, jego wielkości i rzeczy znajdujących się w pomieszczeniach.
Zachęcamy do korzystania z naszych usług, działamy na terenie całego kraju.
#koronawirus #dezynfekcja #zamgławianie

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31