Deratyzacja Warszawa i okolice. Zwalczanie szczurów i myszy np. w restauracji, biurze, magazynie.

Sezon zimowy to wysoka aktywność szkodników w obiektach.
Szczury i myszy lgną do ciepłych lokali w poszukiwaniu jedzenia i schronienia.
Deratyzacja pozwoli Państwu kontrolować ich aktywność, zabezpieczyć towar, powstrzymać ich rozmnażanie i występowanie w Państwa firmie, restauracji, biurze, sklepie czy magazynie.
Każdy obiekt, szczególnie restauracje, magazyny spożywcze są zagrożone występowaniem szczurów i myszy.
Restauracje i magazyny żywnościowe odgórnie muszą posiadać plan zabezpieczenia oraz firmę która kontroluje obiekt pod względem występowania szkodników.
Wprowadzamy do lokalu książki kontroli szkodników – do wglądu dla np. Sanepidu, zajmujemy się zabezpieczeniem stref przejścia szczurów i myszy na teren obiektu oraz do samego lokalu i w lokalu ( 3 strefy bezpieczeństwa) co minimalizuje ryzyko przedostania się szkodników i zniszczenie, zanieczyszczenie towaru.

Deratyzacja nie musi rzucać się w oczy!
W zależności od specyfiki obiektu dobieramy stacje deratyzacyjne pod względem wyglądu, „kamuflażu” tak aby nie szpeciły Państwa lokalu.
Zwalczamy również szczury i myszy które już dostały się do wnętrza obiektu, przeprowadzamy deratyzację oraz możemy zabezpieczyć lokal na przyszłość.

Deratyzacja Warszawa/Deratyzacja/Zwalczanie szczurów/Zwalczanie myszy/Deratyzacja restauracji/Deratyzacja w Warszawie/Dezynsekcja Warszawa/Dezynsekcja/

Ostatnie wpisy

Zabezpieczenie balkonu przed gołębiami Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową usługę sprzątania po bytowaniu gołębi, dezynsekcji, zabezpieczenia np. balkonu przed gołębiami, ,dezynfekcji oraz montażu kolcy, siatek itp. Sprzątamy i zabezpieczamy balkony, tarasy, poddasza, strychy a...

Odkomarzanie, zwalczanie kleszczy w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi zwalczania komarów i kleszczy poprzez zamgławianie ULV. Likwidujemy miejsca bytowania komarów i kleszczy poprzez nanoszenie preparatów do zwalczania owadów i insektów.

Zwalczanie komarów i kleszczy.Woj. Mazowieckie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi odkomarzania czyli zwalczania komarów i kleszczy w ogrodzie. Nasza firma posiada 12 lat doświadczenia w zakresie dezynsekcji. Posiadamy wszelkie certyfiakty, pozwolenia oraz ukończone kursy - w...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31