Deratyzacja Warszawa i okolice. Zwalczanie szczurów i myszy np. w restauracji, biurze, magazynie.

Sezon zimowy to wysoka aktywność szkodników w obiektach.
Szczury i myszy lgną do ciepłych lokali w poszukiwaniu jedzenia i schronienia.
Deratyzacja pozwoli Państwu kontrolować ich aktywność, zabezpieczyć towar, powstrzymać ich rozmnażanie i występowanie w Państwa firmie, restauracji, biurze, sklepie czy magazynie.
Każdy obiekt, szczególnie restauracje, magazyny spożywcze są zagrożone występowaniem szczurów i myszy.
Restauracje i magazyny żywnościowe odgórnie muszą posiadać plan zabezpieczenia oraz firmę która kontroluje obiekt pod względem występowania szkodników.
Wprowadzamy do lokalu książki kontroli szkodników – do wglądu dla np. Sanepidu, zajmujemy się zabezpieczeniem stref przejścia szczurów i myszy na teren obiektu oraz do samego lokalu i w lokalu ( 3 strefy bezpieczeństwa) co minimalizuje ryzyko przedostania się szkodników i zniszczenie, zanieczyszczenie towaru.

Deratyzacja nie musi rzucać się w oczy!
W zależności od specyfiki obiektu dobieramy stacje deratyzacyjne pod względem wyglądu, „kamuflażu” tak aby nie szpeciły Państwa lokalu.
Zwalczamy również szczury i myszy które już dostały się do wnętrza obiektu, przeprowadzamy deratyzację oraz możemy zabezpieczyć lokal na przyszłość.

Deratyzacja Warszawa/Deratyzacja/Zwalczanie szczurów/Zwalczanie myszy/Deratyzacja restauracji/Deratyzacja w Warszawie/Dezynsekcja Warszawa/Dezynsekcja/

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po gołębiach. Balkony, strychy, poddasza.

Jeżeli poszukują Państwo firmy która wykona kompleksowo usługę sprzątania, dezynsekcji oraz dezynfekcji po bytowaniu gołębi to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zabezpieczamy obiekty przed ptactwem, montujemy siatki i kolce.

Sprzątanie, opróżnianie mieszkania po zgonie

Kompleksowa usługa sprzątania, dezynfekcji, ozonowania oraz utylizacji gabarytów w mieszkaniu gdzie doszło do zgonu. Dzisiejsze zlecenie polegało na sprzątaniu i dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu. Ciało zostało odnalezione przez...

Sprzątanie balkonu po gołębiach w Warszawie oraz montaż siatki

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę sprzątania i dezynfekcji po gołębiach m.in. na balkonach, tarasach, strychach czy poddaszach. Montujemy również siatki p.ptactwu, kolce, listwy.

Ostatnie komentarze

Dzień dobry, Prośba o przesłanie wyceny sprzątania balkonu i założenia siatki. Balkon o wymiarach ok. 3,4mx1m pozdrawiam!

Karolina Ciupka, 2023-03-01

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31