Deratyzacja Warszawa i okolice. Zwalczanie szczurów i myszy np. w restauracji, biurze, magazynie.

Sezon zimowy to wysoka aktywność szkodników w obiektach.
Szczury i myszy lgną do ciepłych lokali w poszukiwaniu jedzenia i schronienia.
Deratyzacja pozwoli Państwu kontrolować ich aktywność, zabezpieczyć towar, powstrzymać ich rozmnażanie i występowanie w Państwa firmie, restauracji, biurze, sklepie czy magazynie.
Każdy obiekt, szczególnie restauracje, magazyny spożywcze są zagrożone występowaniem szczurów i myszy.
Restauracje i magazyny żywnościowe odgórnie muszą posiadać plan zabezpieczenia oraz firmę która kontroluje obiekt pod względem występowania szkodników.
Wprowadzamy do lokalu książki kontroli szkodników – do wglądu dla np. Sanepidu, zajmujemy się zabezpieczeniem stref przejścia szczurów i myszy na teren obiektu oraz do samego lokalu i w lokalu ( 3 strefy bezpieczeństwa) co minimalizuje ryzyko przedostania się szkodników i zniszczenie, zanieczyszczenie towaru.

Deratyzacja nie musi rzucać się w oczy!
W zależności od specyfiki obiektu dobieramy stacje deratyzacyjne pod względem wyglądu, „kamuflażu” tak aby nie szpeciły Państwa lokalu.
Zwalczamy również szczury i myszy które już dostały się do wnętrza obiektu, przeprowadzamy deratyzację oraz możemy zabezpieczyć lokal na przyszłość.

Deratyzacja Warszawa/Deratyzacja/Zwalczanie szczurów/Zwalczanie myszy/Deratyzacja restauracji/Deratyzacja w Warszawie/Dezynsekcja Warszawa/Dezynsekcja/

Ostatnie wpisy

Preparaty, chemia na komary, kleszcze, osy i szerszenie.

Zapraszamy do zakładki naszego sklepu online ( www.sklep.basma-ddd.pl ) lub do naszego sklepu stacjonarnego z chemią do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji przy ul. Jana Pawła II 65 Warszawa. Chemia do oprysku na komary, chemia na kleszcze,...

Odkomarzanie, zwalczanie komarów i kleszczy w ogrodzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługą zamgławiania ogrodów czyli nanoszenie preparatów zwalczających komary, kleszcze, mszyce w ogrodzie. Odkomarzanie czy też odkleszczanie to nanoszenie preparatów za pomocą...

Sprzątanie po zalaniu, gołębiach, zgonie, eksmisji.

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu sprzątania specjalistycznego oraz dezynfekcji, dezynsekcji, dratyzacji i zabezpieczania obiektów.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31