Deratyzacja Warszawa i okolice. Zwalczanie szczurów i myszy np. w restauracji, biurze, magazynie.

Sezon zimowy to wysoka aktywność szkodników w obiektach.
Szczury i myszy lgną do ciepłych lokali w poszukiwaniu jedzenia i schronienia.
Deratyzacja pozwoli Państwu kontrolować ich aktywność, zabezpieczyć towar, powstrzymać ich rozmnażanie i występowanie w Państwa firmie, restauracji, biurze, sklepie czy magazynie.
Każdy obiekt, szczególnie restauracje, magazyny spożywcze są zagrożone występowaniem szczurów i myszy.
Restauracje i magazyny żywnościowe odgórnie muszą posiadać plan zabezpieczenia oraz firmę która kontroluje obiekt pod względem występowania szkodników.
Wprowadzamy do lokalu książki kontroli szkodników – do wglądu dla np. Sanepidu, zajmujemy się zabezpieczeniem stref przejścia szczurów i myszy na teren obiektu oraz do samego lokalu i w lokalu ( 3 strefy bezpieczeństwa) co minimalizuje ryzyko przedostania się szkodników i zniszczenie, zanieczyszczenie towaru.

Deratyzacja nie musi rzucać się w oczy!
W zależności od specyfiki obiektu dobieramy stacje deratyzacyjne pod względem wyglądu, „kamuflażu” tak aby nie szpeciły Państwa lokalu.
Zwalczamy również szczury i myszy które już dostały się do wnętrza obiektu, przeprowadzamy deratyzację oraz możemy zabezpieczyć lokal na przyszłość.

Deratyzacja Warszawa/Deratyzacja/Zwalczanie szczurów/Zwalczanie myszy/Deratyzacja restauracji/Deratyzacja w Warszawie/Dezynsekcja Warszawa/Dezynsekcja/

Ostatnie wpisy

Chemia do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji Warszawa SKLEP

Nasza firma zajmuje się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją od 2011r nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju a w tym roku otworzyliśmy sklep stacjonarny w Warszawie oraz online z chemią DDD. W sprzdaży posiadamy...

Odkomarzanie, opryski na komary, kleszcze w ogrodzie.

Oferujemy Państwu profesjonalne zwalczanie komarów i kleszczy na terenach ogrodów, osiedli, działek itp. Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja - zamgławianie ULV koronawirus Covid19

Oferujemy kompleksowe usługi dezynfekcji, posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie DDD, używamy tylko sprawdzonych maszyn i chemii. Nasza firma nie powstała w związku z pandemią koronawirusa i specjalizujemy się w dezynfekcji od...

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31