Deratyzacja Warszawa, Dezynsekcja, Dezynfekcja

Jeżeli szukają Państwo kompleksowej obsługi obiektu w zakresie sprzątania, sprzątania specjalistycznego, dezynsekcji, dezynfekcji oraz deratyzacji, szukają solidnej i godnej polecenia firmy to dobrze Państwo trafili.

Nasza firma to wyszkolona kadra pracownicza jak i kierownicza, profesjonalny sprzęt oraz park maszyn.

Wykonujemy również specjalistyczne usługi z zakresu sprzątania np. po zalaniu, remoncie, myjemy elewację, kostkę brukową, dachy, usuwamy graffiti.odśnieżamy posesje i dachy, zabezpieczamy obiekty przed ptactwem oraz sprzątamy po gołębiach.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ostatnie wpisy

Sprzątanie po zmarłym Warszawa

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem i dezynfekcją po zgonie w mieszkaniu, domu, firmie itp. Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem po zgonie czyli - dezynfekcja,...

Dezynsekcja na pluskwy, prusaki, rybiki cukrowe Warszawa

Oferujemy profesjonalną usługę dezynsekcji poprzez oprysk, żelowanie lub zamgławianie. Zwalczamy pluskwy, prusaki, mole, rybiki cukrowe, muchy, komary, kleszcze.

Sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu, opróżnianie, dezynfekcja.

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu sprzątania specjalistycznego. Wykonujemy takie zlecenia jak sprzątanie i dezynfekcja po zgonie, opróżnainie mieszkań np. po zbieraczu, zaniedbaniu.

Ostatnie komentarze

POLECAMY!!! Od trzech lat jesteśmy klientami firmy. Odkomarzamy działkę o pow. 3 tys. metrów(okolice Piaseczna) Po zabiegu zamgławiania i odkomarzania można normalnie funkcjonować 

Marek Trzciński, 2014-03-31